To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy rośnie mi następny alergik?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

i.
Jakiś tydzień temu Jeżyk nagle dostał strasznego wodnistego kataru. Wyglądał jakby miał z 39 st. gorączki. Czerwona, napuchnięta twarz, błyszczące oczy, spuchnięte powieki. No i cieknący ciurkiem katar. Byłam pewna, że następnego dnia rozłoży się na amen. Ale następnego dnia nie było kataru ani niczego co mogłoby świadczyć o infekcji. Jurek był zdrów i w formie.
Czy to mógł być jednodniowy wirus? Z tego co mi wiadomo reakcja alergiczna też nie ustępuje tak szybko...

A wczoraj po kąpieli na zgięciach łokci - od wewnątz miał czerwone krostki i plamy (wygladało jak pokrzywka). Dzisiaj nie ma po tym śladu.
Nie podawałam mu żadnych srodków.

Nie bardzo wiem czy iść do lekarza i prosić o skierowanie do alergologa czy jeszcze czekać.

Jesli to alergia to dosyć szybko ustępuje. Zuzka jak już zetknęła się z alergenem to trzymało ją to min. dwa tygodnie.
Alka
A czy ten termin "jakiś tydzien temu" to mógł być 14 maj? Bo u nas w domku sieknęlo całą trójkę: Lubego, Zuzię i mnie. Lubemu przeszło już na drugi dzień, Zuzię trzymało 2 dni a mnie przeszło w ropne zapalenie gardła (niestety już po raz kolejny...).
Popędziliśmy do naszej pani alergolog i Ona potwierdziła, że była jakaś kumulacja kilku alergizujących pyłków w powietrzu i to ona dała taki efekt.

Pozdrófki
Alka
i.
To był 17 lub 18 maj. Ale może z innych okolic jesteśmy? - my w każdym razie spod W-wy.
Pecia
az poszlam sprawdzic w kalendarz
i faktycznie 14 maja w piatek Jasiek zaczal starsznie kichac, szok, katar mu sie lal ciurkiem icon_sad.gif
ale przeszlo to w przeziebienie icon_sad.gif
zreszta potem rozlozyl sie maz a teraz ja sie od nich zarazilam icon_sad.gif
tylko Zuzia sie trzyma w tym roku dzielnie icon_rolleyes.gif

a co do Jezyka to faktycznie zastanawiajace sa te opuchniete oczki i wysypka
ale do lekarza bym na razie nie szla, poczekaj, daj mu wit C i wapno ......
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.