To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ulubione słodycze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
goÅ›
Jestem ciekawa jakie słodkości lubicie najbardziej? Ja właściwie mogłabym żyć bez słodyczy ale najczęściej nie mogę przejść obok wafli w ciemnej czekoladzie: Prince Polo, Teatralny ,mmmm....
Oprócz tego krakersy i chipsy (jeśli to też można podciągnąć pod słodycze). Nigdy w życiu nie miałam głodu czekoladowego a jak słyszę że ktoś może zjeść tabliczkę to pełna jestem dla niego podziwu. icon_rolleyes.gif
A Wy?
agak
Michałki i tiramisu, i lody Carte d'or icon_biggrin.gif
Zaczynam się ślinić icon_lol.gif
aluc
czekolada - im ciemniejsza i bardziej gorzka, tym lepsiejsza, a jak jeszcze nadziana alkoholem, to już rozkosz
marcepan
żelki Haribo, zwłaszcza te SuperSauer

reszta w zasadzie może dla mnie nie istnieć
Adelajda
ciastka Jeżyki i Delicje z toffi,snicers,czekolada Milka jogurtowa,lody Koral w białej czekoladzie,kinderczekolada,Toffifi i z ciast-serniki,kremówki,ziemniaczki i wszystko z bitą śmietaną.
icon_evil.gif A na diecie jestem.
ulla
Czekolada i lody. I jedno i drugie mogę zjeść w hurtowych ilościach (cała czekolada mi nie straszna, 5 minutek i po czekoladzie, litr lodów już zabiera mi więcej czasu icon_biggrin.gif). Dlatego sobie te przyjemności wydzielam i baardzo rzadko kupuję, w sklepie mnie specjalnie nie nęcą, ale jak już są w domu to nie potrafię sobie odmówić. Mój rekord to prawie połowa naraz z półkilogramowej bombonierki Lindta icon_redface.gif , którą mój mąż dostał za jakąś fuchę, ale z zastrzeżeniem że to dla żony, niby za moje straty, bo go długo nie widziałam. Rany, ale mi było potem niedobrze icon_biggrin.gif (ale słodko to wspominam).
Pozdrawiam
grzałka
CYTAT(aluc)
czekolada - im ciemniejsza i bardziej gorzka, tym lepsiejsza, a jak jeszcze nadziana alkoholem, to już rozkosz
marcepan
żelki Haribo, zwłaszcza te SuperSauer


jak wyzej w zasadzie
lubie jeszcze czerwone Bounty (w ciemnej czekoladzie) ale baaaaardzo dawno ich nie widzialam- ktos cos wie?
amania
Goś, tabliczki to ja nawet dwie mogę zjeść icon_mrgreen.gif
Wafle lubiÄ™, byle w mlecznej czekoladzie.
Uwielbiam batoniki 3Bit, Twix, Bounty, Liony, I te grubaśne KitKaty, WW, KinderCountry i wiele innych.
W ogóle czekolada, to moje jedyne uzależnienie.
mamami
A ja uwielbiam wszystko co słodkie i zawsze jem tak długo aż mnie totalnie zemdli. No inaczej się nie liczy musi mi być potem przez godzine niedobrze to wiem że mam już dość. icon_redface.gif
filifionka
Bita śmietana, baunty - mniaaam, jeżyki, marcepan - moja miłość icon_lol.gif cukierki czekoladowe z rumem - zabijcie mnie ale nie pamiętam kto je robi...
ostatnio jestem na głodzie słodkościowym - jadłabym kartonami icon_redface.gif
a dupsko rośnie icon_twisted.gif
siłaczka
Loooody! W akżdej ilości, zwłaszcza orzechowe zielonej budki. I chałwa. A generalnie wszystkożerna jestem, co widać icon_evil.gif . Aaa, nie lubię marcepanowego smaku.
i.
Ostatnie pięć miesięcy jestem na diecie icon_rolleyes.gif
Ale uwielbiam ponad wszystko galaretki w czekoladzie Wawel icon_razz.gif
Arwena.
Lody Carte D`or - uwliebiam je - kinder country i rafaello - kiedys pochłaniane w ilosciach hurtowych - obecnie mniej - bo ogolnie słodkie szkodzi mi na cerę icon_cry.gif ale gdyby nie to - to ho ho.... icon_lol.gif
A.L.
Ze slodyczy to li i jedynie to ,co kwasne jest icon_biggrin.gif
Czyli juz tu wyzej wspomniane wyroby Haribo super suer.Ale bardziej kwasne i lepsze sa extra sauer,takie dlugie o smaku truskawkowym ,jablkowym i coli.A jak wyprodukuja super super super extra extra extra sauer ,to sie nie pogniewam wink.gif
Wszystkie wyzrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrre...


asia
moko.
o żelki:)
ciasta:)
czekolady:)
Gabi
A ja tak po kolei w zaleznosci od czestotliwosci objadania sie tym:

1. Princessa mleczna.
1. Wisniowa i truskawkowa czekolada Wedla.
2. Wafelki "Familijne" z Jutrzenki - ciut za slodkie ale pyszne i rozkosznie chrupiÄ…ce....
3. Wedlowskie cukierki i batony BAJECZNE...
4. Batoniki "Pawełki" i ciemna czekolada- najlepsza Wedlowska "Jedyna".

A tak wogóle to aby bylo słodkie, najlepiej z czekoladą i duzo- az zemdli icon_lol.gif
Doruśka
Kawa mrozona z lodami waniliowymi i bita smietana bez cukru :0
Galaretki w czekoladzie
pierniczki w czekoladzie
ja wszystko lubie oprócz pączków.
Mika
Milka z prażynkami lub dmuchana -reszta słodyczy może nie istnieć,no może poza tiramisu wink.gif
Mama Anka
O rany ale temat, uwielbiam slodycze ogolnie, czekolady Milki, lody orzechowe z polewa czekoladowa, Mon Cherry o jeny za tym moj maz w nocy biegal na CPN, jak mnie jeszcze mocno kochal, no i w ciazy bylam to sie nie odmawia, bo teraz juz by nie pobiegl... icon_confused.gif Jak sie dorwe do Mon Cherry to chwila i znika obojetnie jaka ilosc by tego nie byla, uwielbiam, o rany ale mam smaka i co narobilyscie, kto mi teraz na CPN poleci icon_question.gif wink.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
marghe.
Prawie wszystko co czekoladowe.
Rózne róznosci waniliowe.

A z czekolad Jedyna Wedlowska i Torcik:)

A i kisiel..ale na drugi dzien:)
M.
skanna
Kurcze, łatwiej chyba byłoby wymienić czego nie lubię - tylko gorzkiej czekolady i sezamków.
A w pierwszej kolejności to u mnie Haribo (misie, cola i smoczki) i krówki, ale najlepiej u kresu daty ważności i tylko z Sycowa, żadne inne. No i jeszcze mleko skondensowane gotowane 2 godziny. I rafaello, mniam.
A poza tym - czekolada, taka niemiecka z Aldiego, mleczna z migdałami, marcepan z masą nugatową, After Eights, mini Bounty i Snickersy (kurcze, do Aldiego w Niemczech nie można mnie wpuszczać, bo spustoszenie sieję).

Jak dla mnie wątek sado-maso, bom na diecie eliminacyjnej, w tej chwili mniej więcej ośmioskładnikowej icon_sad.gif
ulla
Ooo...tak mi się nasunęło po przeczytaniu o niemieckich słodyczach. Jedne z moich ulubionych niemieckiech łakoci to Giotto (kulki waflowe z nadzieniem i obsypane orzechami) mniammniam...dostałam ślinotoku
A.L.
Ja tam wyrocznia w sprawie niemieckich slodyczy nie jestem ,ale fakt, chyba sa one lubiane wsrod Polakow.Bo jak widze takowych w sklepie ,to wlasnie najczesciej snujacych sie miedzy regalami ze slodycza. icon_biggrin.gif
A w Aldim sa kartofle marcepanowe ,jesli ktos lubi (dla mnie bleee)
Zawsze kupuje kuzynce i wysylam jej po kilka paczek.Podobno pyszne .No i tanie sa ,bo paczka kosztuje 49 centow.


a.

ps.A Giotto owszem niczego sobie.Taka kuleczka do kawki mniam mniam.Lepsze niz Raffaello.
skanna
CYTAT(Asia Loewel)
Ja tam wyrocznia w sprawie niemieckich slodyczy nie jestem ,ale fakt, chyba sa one lubiane wsrod Polakow.Bo jak widze takowych w sklepie ,to wlasnie najczesciej snujacych sie miedzy regalami ze slodycza. icon_biggrin.gif


Ha, Asia, nie dziw się - ja nie dość, że lubię niemieckie słodycze to jeszcze bardziej lubię ich ceny w Niemczech icon_smile.gif, a raczej nie lubię ich polskich cen - najmarniej o połowę wyższych, a takie Haribo to i dwa razy droższe w Polsce som icon_smile.gif
addera
CYTAT(aluc)
marcepan
żelki Haribo, zwłaszcza te SuperSauer



Jak wyżej + Pawełki batoniki karmelowe (zawsze i wszędzie ).

I jeszcze lizak Chupa Chups arbuzowy icon_razz.gif
Doruśka
Skanna w lidlu jest cala masa słodyczy niemieckich,po niskich cenach icon_wink.gif
paulap
A u mnie to ze słodyczami to tak jest:

teściowa piec lubi różne pyszności, a ja nic... idę i prawie zawsze grzecznie dziękuję;

dawniej czekolada w każdej ilości, teraz nie;
ale od wczoraj mam wieeeelką chcicę na czekoladę mleczną z orzechami laskowymi, takimi zmielonymi (w sensie nie całymi), aż się sama zdziwiłam tym wczorajszym podnieceniem na widok tejże czekolady i z tego wszystkiego zjadłam całą. A dzisiaj mi mąż taką do pracy przyniósł;

poza tym nie odmówie lodów (tylko waniliowe i śmietankowe), chałwy, żelków, sezamków i rodzynek w czekoladzie;

a tak poza tym to ja nie lubię słodyczy.

aaaaaaa SERNIK NA ZIMNO dam się za niego zabić i nie wiem co jeszcze dam za niego icon_wink.gif
Kaszanka
Uwielbiam marcepan, chałwę, czekoladę, wszelkie ciasteczka i cukierki, pączki itd. Ogólnie jestem słodyczożercą icon_biggrin.gif Jedynie nie lubię tortów, jakoś te kremy mi nie podchodzą...
M.Madziarek
Milusi i słodziutki temacik,wiec sie dopisze.
Staram sie jesc mało słodkosci, ale je uwielbiam icon_biggrin.gif a kto nie icon_wink.gif )
LubiÄ™:
Chałwę
Grześki
Princessa kokosowa
Michałki
Czekolada z wieeelkimi orzechami (w ogole wszystko co z orzechami, to jest to co Tygrysy lubiÄ… najbardziej! icon_razz.gif )

SÅ‚odko pozdrawiam

Missy icon_cool.gif
irminka2
Uwielbiam:
- chałwę
- michałki
-czekoladÄ™ z orzechami laskowymi
- lody (najlepiej z orzechami i innymi bakaliami), bita œmietana niekoniecznie , ale może być.
- serniki we wszelkiej postaci , pieczone, gotowane i na zimno
Koniec , bo zaraz będę musiała iœć do sklepu:)

Irmina
Pecia
lody z bakaliami i nutella icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
to jest to co smakuje mi najbardziej, ale staram sie jesc sporadycznie icon_rolleyes.gif

przwde mowiac nutelli nie jadlam od poprzednich wakacji icon_eek.gif
kasiarybka
Najlepsza na świecie jest czekolada z wielkimi orzechami laskowymi icon_smile.gif
i wafelki "Grześki"....ubóstwiam icon_smile.gif
Pecia
CYTAT(kasiarybka)
Najlepsza na świecie jest czekolada z wielkimi orzechami laskowymi icon_smile.gif


ja tez baaaaardzo lubie icon_rolleyes.gif
ale boli mnie potem, po orzechach brzuch icon_sad.gif wiec nie jem icon_sad.gif
moze to i dobrze icon_lol.gif
użytkownik usunięty
- gumy Juicy Fruit (aż sobie je na Allegro zamówiłam i mi gość z Niemiec przywiózł, bo w sklepach nie mogę ich nigdzie znaleźć)

- m&m's z orzechami

- herbatniczki maślane (firmy różne)

- rodzynki w czekoladzie
ionka
"Kocham" czekoladę w dowolnej postaci, najbardziej oczywiście ukochane Michałki, ze słodkości wszelakie ciasta mojej Teściowej icon_lol.gif , szczególnie miodowe z grubą warstwą orzechów włoskich zasmażanych w miodzie (nie ma takije ikonki, ale teraz wstawiłabym uślinioną ikonkę icon_lol.gif )
Ionka
Adelajda
Paka-ja te gumy Juisy Fruit spotykałam dość często nie wiedzieć czemu w aptece.
skanna
CYTAT(Dorusia)
Skanna w lidlu jest cala masa sÅ‚odyczy niemieckich,po niskich cenach  :wink:


Dorusia, to Ci się tylko wydaje, że one są po niskich cenach icon_smile.gif Ja znam ceny niemieckie icon_razz.gif
Ale fakt, że jak na Polskę, to tam dość tanio je sprzedają.

Paka, bardzo podobna, jeśli nie taka sama jak Juicy Fruit jest jedna z dziecięcych gum Orbit - bodajże taka w pomarańczowym papierku, w każdym razie albo ta, albo w różowym, zielona nie.
haga
Uwielbiam pralinki, które przywozi mi mąż, natomiast jak karmiłam synka to objadałam się namiętnie batonami 3bit. Byłam skłonna dla nich zrobić wszystko.
mama4
Tak wiec:
-czekolada,
- slodycze z kokosem,
- od kiedy zdazylo mi sie zjesc prawdziwy marcepan - uwielbiam marcepan,
Ogolnie nie opieram sie slodyczom. Oj, nie...
marta
Rafaelka
Orzechy w czekoladzie, merci z marcepanem, batoniki, wafelki w czekoladzie, petitkami też nie pogardzę
Ostatnio kupuje czesto "batoniki " z płatków Nestle.

Jeśli chodzi o słodycze mam bardzo słabą silną wolę icon_smile.gif Często bywam na głodzie czekoladowym

To pewnie przez ten chroniczny niedobór magnezu.
A jak podjadam czekoladkę to zawsze z kaffką, która przecież "odmagnezia" ... icon_confused.gif
I koło się zamyka icon_rolleyes.gif
PÅ‚acia
Ja obojetnie nie przejde obok:
BIsc & Bounty icon_lol.gif ,
KitKata
Tiramisu (i tu powinna byc ikonka z jezykiem do pasa wink.gif )
czekolady MIlki strzelajacej icon_twisted.gif

No i jak tylko ktos ze znajomych wybiera sie za nasza zachodnia granice to musi wrocic z Dickmann'ami (najlepiej duzymi), w Polsce robia takie podrobki ale nie bardzo im jeszcze wychodzi icon_cry.gif
Potwora
Uwielbiam słodycze, szczególnie te drogie icon_wink.gif Lindta i inne, lody ( oprócz orzechowych i pistacjowych) w połączeniu z czekoladą, mrożona kawa z lodami, tiramisu, torcik Boston w Coffie Heaven, wszelakie Kindery, Pawełki toffi, torcik Wedlowski, Ptasie mleczko, galaretki w czekoladzie, czekoladki z alkoholem, czekolada kawowa, "chrupiące" czekolady mleczne, serniki, makowce, bounty, Twix, Princessa w białej czekoladzie, francuskie specjały z cukierni na Odrzańskiej.

Nie cierpię michałków, orzechów w czekoladzie i w innej postaci, chałwy, ciemnej czekolady, marcepanu - w mojej rodzinie jestem uważana za odmieńca.
Dorka
Na handrę i poprawienie nastroju małe co nie co, czyli batonik "Pawełek" toffi lub ostatnio też o smaku śmietankowym. Oczywiście Wedel, dla mnie najlepsza firma czekoladowa icon_smile.gif , nawet od Lindta, czekolada deserowa i gorzka Wedla jest wyśmienita!
No i do Rafaello też mam słabość icon_redface.gif
i do misi Haribo też (tu jestem wierna od wczesnego dzieciństwa)
agak
Właśnie jem Michałki icon_smile.gif mmmmmmmmm
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorka)
No i do Rafaello też mam sÅ‚abość  :oops:
i do misi Haribo też (tu jestem wierna od wczesnego dzieciństwa)

Jak mogłam o tym zapomnieć wink.gif Dopisuję do mojej listy.
AdusiaR
Uwilbiam grześki w czekoladzie albo teraz te nowe z orzeszkami, kazdą niemal czekaladę mleczną, KitKat, PrincePolo.....dalej nie będe wymieniać bo lista jest długa wink.gif wink.gif icon_lol.gif
marghe.
Poszczesciło mi sie...
NIe dość, że znalazłam w Warszawie ciastka mojego dziecinstwa, (Nazywają sie Fiesta. NIe są rodzimej produkcji), to jeszcze kupiłam duuuuze opakowanie Pocket Cofee - czekoladki wypenione kawą,.. ten sam producent co Raffaello ,Giotto itp.
Mniam
Czekolada poprawia nastrój.
M.
mama_do_kwadratu
Ja jestem wierna od lat mojemu idealnemu batonikowi SCNICKERS (ale ten oryginalny, nie cruncher)
Mniammmm...
Małgosia.K
Lubię słodycze a najbardziej to wafle w czekoladzie, (grześki, prince polo)orzechy w czekloadzie, torciki wedlowskie, cukierki bajeczne.
Oj jest tego trochę...tylko trzeba uważać,
bo można łatwo przytyć lub nabawić się zaparcia. icon_lol.gif
katiek
A za mną chodzi Prince Polo ale ostatnio coś się spodnie ciasne zrobiły icon_confused.gif więc sobie odmawiam icon_sad.gif
Ale mi siÄ™ tak chce .............
kasiarybka
Katiek a ja myślę, że jeśli pozwolisz sobie na jeden batonik w tygodniu to nic złego się nie stanie, nie utyjesz nagle.
Trzeba spełniać swoje zachcianki bo inaczej życie stanie się smutne i gorzkie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.