To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pierwsze zebranie rodziców...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asiaT
2 czerwca mamy pierwsze zebranie rodziców w przedszkolu... moja pierwsza wywiadówka icon_lol.gif podejrzewam, że też jedyna, na której nie usłyszę, że łobuzy rozrabiały icon_wink.gif

ale stresujÄ™ siÄ™ bardzo icon_lol.gif


Co najlepsze - jak wiadomo przedszkole jest dla rodziców pracujących, jak rodzice nie pracują, to raczej dzieci do przedszkola nie będą przyjęte. I co się okazuje? Zebranie rodziców jest o godz. 16.00....
lyszka
U nas troszkÄ™ lepiej bo o 16:30 i na dodatek mi pasuje icon_biggrin.gif .
Ja już się nie mogę doczekać (u nas dopiero 16.06).
Pozdrawiam Lyszka i Patyk.
igreka
Asiu to do którego w końcu przedszkola chłopaki powędrują? icon_wink.gif
asiaT
na Tarnowieckiej. Dalej od domu, ale mamie bliżej do przystanku... icon_wink.gif no i panie sto razy milsze niż w tym drugim icon_wink.gif
igreka
noi jak było na zebraniu icon_wink.gif
asiaT
nie było mnie w pracy wczoraj, zapomniałam napisać icon_wink.gif Na zebraniu było super, jestem zachwycona przedszkolem, przynajmniej częścią icon_wink.gif może nie podoba mi sie jedna studentka, która tam przychodzi do pomocy czy czegoś, mam wrażenie, że jest trochę opryskliwa w stosunku do dzieci, ale może to tylko złudzenie... ogólnie jestem zadowolona.

Wczoraj byłam z chłopakami w celu integrowania się... Jędruś po minucie śmigał z dziewczynkami, byl wszędzie (na podwórku, bo do środka nie wpuszczają, chyba że na siusiu), a Kamilek... no, z Kamilkiem będzie chyba problem icon_sad.gif nie bardzo miał ochotę zostać bez mamy, puścić moją spódnicę i iść się bawić... icon_sad.gif ale nic to, będziemy trenować, tym razem pojadą z tatusiem icon_wink.gif
Ika
Kurka, a u nas nic nie widać o żadnych zebraniach... Mam iść się upominać...? icon_confused.gif
marghe.
My dzis idziemy.. wszyscy razem icon_smile.gif
Zobaczymy
M.
grzałka
A czy takie pierwsze zebranie jest bardzo wazne? Co na nim sie dzieje? Bo nam troche nie pasuje termin- chcielibysmy wyjechac wczesniej. Bedzie kolezanka, jak myslicie, moze wystarczy, ze nam przekaze, co tam mowili?
joannaz
U nas dziś tez pierwsze zebranie - a że w Toruniu to idzie Tata icon_biggrin.gif
Byliśmy wcześniej cała trójką ( czwórką icon_wink.gif ) obejrzeć, pogadać z pania dyrektor. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Bardzo dużo miejsca, choć przypominając sobie listę wymagań Bryndzy, rozłożonego na parterze i piętrze.
Wiem, że będzie omwiana sprawa zajęc dodatkowych. Myśle, że Zosia będzie chodziła tylko na gimnastykę korekcyjną ( czły czas walczymy z koślawością) i jedne zajęcia sportowe. Na resztę przyjdzie czas jak będzie starsza.
joanna
marghe.
NAm zebranie niewiele dało. Podsawowe informacje , płatrnosci itp.
MAm nadzieje ze znacznei wiecej sie dowiemy podczas tygodnia zapoznawczego. Poznamy wychowawczynie, poobserwujemy jaks ie odnosza do dzieciaków ..
M.
joannaz
Mój mąz był woczraj na zebraniu. Trwało 2 godziny. Jedyne co był mi w stanie powiedzieć to ile wynosza opłaty i że Zosia będzie mogła chodzić na karate. icon_rolleyes.gif Wiecie co jednak faceci do pewnych spraw się nie nadają.

joanna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.