To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mojej Córce Kasi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jutta
Kochana Córeczko

kiedy przed 22. laty pierwszy raz wzięłam cię na ręce nie wiedziałam, że dostarczysz mi tyle radości i tyle matczynej miłości mnie ogarnie.
Chciałabym zamknąć Cie w ramionach by ochronic przed brutalnością tego świata ale Ty jesteś już dorosła i sama dokonujesz wyborów.
Chciałabym Ci przychylic nieba, ale niebo też nas zdradza, tak jak wczoraj ...

Dziekuję Ci córeczko za to, że obdarzyłas nas takim cudnym maleńkim skarbem - Mateuszkiem icon_lol.gif

Życzę Ci byś zaznała wielkiej, bezgranicznej miłości bo na nią zasługujesz. Życzę Ci szczęścia i wytrwałości w dążeniu do celu.

Kocham Cie Córeczko - Twoja Mama

Ika
Jutta, ucałuj Kasię od nas icon_biggrin.gif Sto lat i wiele szczęścia w życiu! icon_cool.gif
kasiask
Jutta!!!! Wielkie buziaki dla Twojej córki i dla Ciebie też!!!! Dla Was obu i Mateuszka dużo, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności!!!!
kasiarybka
Jutta przekaż Kasi, mojej imienniczce, że ma cudną, kochana mamę i ślicznego synka, i niech trzyma sie dzielnie promieni słońca a w garści niech łapie szczęście. icon_smile.gif
marchewka
Kasiu...jesteś niezwykłą promienną osobą...życzę Tobie tego czego życzy Twoja mama...a życzy najpiękniej jak można...
Życzę też Tobie aby najszczęśliwsze dni z Twojej przeszłości były najsmutniejszymi w przyszłości....i jeszcze..."dorób" babci jeszcze jaką Zosię czy Krysię...niech ma icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jutta
Dziekuje dziewczynki, a z Toba Marchewko pogadam na zlocie icon_twisted.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
marchewka
CYTAT(Jutta)
Dziekuje dziewczynki, a z Toba Marchewko pogadam na zlocie  :twisted:  

icon_lol.gif  :lol:  :lol:


Hi hi hi.....przecia z serca ....hi hi hi
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.