To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aplikacje/naszywki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Gdzie można kupić takowe?
Małe w kształcie jakiś motylków lub innych żyjątek, w pastelach icon_question.gif
W Łodzi, w Warszawie lub necie icon_question.gif
adzia
W każdej pasmanterii icon_smile.gif
Edi Zet :)
W necie może www.imienniki.pl ?
Agnisma
CYTAT(adzia)
W każdej pasmanterii icon_smile.gif

Rzecz w tym ,że w każdej pasmanterii są duże i w bardzko konkretnych, mocnych kolorach.
Edi dzięki, ale to jednak takie znaczniki(wszywki), a ja potrzebuję na wierzch bluzeczki.
Ciocia Magda
Agnisma,
A może kup kordonek z pastelowych kolorach, zrób na szydełku łańcuszek i naszyj na bluzeczce "kształty" zwierzątek, czy tam motylków.
Wiem, że to niezupełnie to czego szukasz, ale może jednak.
Zresztą warto jednak rozejrzeć się w pasmanteriach - w tonach kiczu można znaleźć coś ładnego (może np. atłasowe różyczki?)
Agnisma
Niestety plastycznie jestem totalne antytalencie...za to namiętnie odwiedzam wszelkie napotkane pasmanterie(pełna nadzieji)
kama_
agnieszka zobacze czy w poblizu mnie jest cos w pastelach,dam znac.
Agnisma
CYTAT(kama_)
agnieszka zobacze czy w poblizu mnie jest cos w pastelach,dam znac.

Dzięki icon_lol.gif
asiaT
Polecam pasmanterię na Śniadeckich (koło Politechniki) w Warszawie. Czego tam nie mają... ech. jak byłam wielka i gruba 3 w 1 icon_wink.gif chodziłam tam prawie codziennie i kupowałam cudeńka dla dzieci icon_wink.gif Przede wszystkim duże, ale nie tylko - dla takich szkrabów tez były.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.