To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Singulair"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

_rybka
Znacie ten lek? Czy możecie coś o nim napisać? Czym właściwie rożni się 4 od 5 ? alergolog zapisał nam 4, ale teraz pediatra zmieniła na 5 twierdząc, że to to samo, tylko są problemy z kupieniem 4, a ja teraz mam problem - czy dobrze zrobiłam zgadzając sie na 5 .
_rybka
Dzięki!!!
dzastina2
moja córka też bieże ten lek ale oprócz tego ma jeszcze leki wziewne.
monika 1981
moj synek mial wczesniej inne leki ale ostatnio ma zmienione na te tabletki.tez nie mam pojecia dlaczeg ale lekarka twierdzi ze bedzie lepiej jak je dostanie.fakt taki ze objawy ktore mial ustapily.moze dobrze ze je dostaje.astma jest wyciszona i kaszel nie meczy juz malego.jednak wziewy tez ma nadal podawane.
mondar
moja córka również zażywa ten lek, narazie jest ok.
marsjanka
Moja córka ma przepisaną 5. Lekarz pediatra, który to zalecił wpadł na "genialny" pomysł. Stwierdził, że skoro "5" jak i "10" są w tej samej cenie za opakowanie 28 tabletek to przepisze nam "10" i mam dawać córce po pół tabletki dziennie. Na wizycie u alergologa , ta złapała sie za głowę i powiedziała, ze tabletki te są niepodzielne i nie powinnam ich tak stosować. Skład tych tabletek jest nierównomiernie rozłozony w tabletce i to, ze przedzielę tabl na pół nie oznacza, ze daje równą połowę miary .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.