To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkajmy siÄ™ w parku na pikniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Potwora
Uprasza się o zorganizowanie nowego spotkania, może z dziećmi, po prostu zróbmy sobie piknik z prawdziwego zdarzenia, z koszami piknikowymi wypełnionymi jadłem. Tyle się naczytałam o przysmakach zlotowych... też bym coś pysznego wcięła w miłym towarzystwie. icon_wink.gif

Co wy na to?????????

11 albo 18 czerwca???

Ja proponowałabym park na przeciwko Cmentarza Grabiszyńskiego bo są tam bardzo fajne, duże polanki ale spodziewam się, że większość tam nie trafi, więc może park południowy albo szczytnicki???
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Doruśka
18 czerwca jesli Å‚aska wink.gif
szczytnicki tam tez sa polanki wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Patison
Ja jeszcze nie na 100% , ale jak na razie sie pisze icon_biggrin.gif
cola
Jestem za parkiem na przeciwko Cmentarza Grabiszyńskiego, wreszcie miałabym blisko icon_biggrin.gif

Jeśli chodzi o termin, to wolałabym 18 czerwca, bo 11-go prawdopodobnie będę poza Wrocławiem.

Czekam na opinie pozostałych.
Potwora
Dziewczyn ociemniała idiotka ze mnie ( to przez to ciśnienie icon_wink.gif ) i zamiast na czerwiec popatrzyłam na lipiec na kalendarzu, oczywiście, że miałam na myśli niedziele 13 lub 20 czerwca,
przepraszam icon_redface.gif
( niedzielę, bo pamiętałam, że ten dzień tygodnia zwykle odpowiadał większości).

MOja wizja spotkania wygląda następująco:
- bieżemy całą rodzinkę
- przygotowujemy coś do jedzenia, które to składamy na jednym kocu i odajemy się potem wspólnej degustacji ( jeżeli ktoś nie ma czasu nic przygotować zawsze przecież można kupić owoce albo warzywka - umyć, pokroić)
- wspólnie bawimy się z dziećmi ( zabieramy piłki, badmintona itp) albo się opalamy, albo gadamy albo wszystko naraz icon_wink.gif
- spędzamy razem fajnie czas icon_biggrin.gif

Oczywiście wszystko zależy od pogody.

Co o tym myślicie???
Doruśka
No ,ja tez ociemniała,nie spojżałam w kalendarz,ale miałam pezeczucie,ze to chodzi o wekend.
Ja wybieram 20 icon_wink.gif ( bo 13 mam egzamin-kobyłę finanse miedzynarodowe)
Ola,scenariusz jest super.Ja co prawda ze sportów to lubię skoki narciarskie i to oglądać,ale moge zawsze poobserwować.
Zabranie tatusiów uważam za przedni pomysł, może bedziemy mogły pogadać icon_wink.gif
a park moze być dowolny.
jak juz będzie lista osób,to każa sie zgłosi co może przygotowac ,zeby ni ebyło dubli.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
skanna
Ja też optuję za 19 albo 20 czerwca, bo 13 mam chrzciny Majki i już od piątku gości w domu.
Dorka
To ja też bym była za parkiem Grabiszyńskim icon_wink.gif , ustronnych polanek jest tam sporo (choć Szczytnicki tez mógłby być ). Bardziej pasowałby mi chyba 20.06. icon_rolleyes.gif , ale też na 100% to jeszcze nie wiem.
skanna
O właśnie, też miałam napisać, że Grabiszyńki jest ok.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Potwora
To cudownie jak po cichu liczyłam, że większości będzie pasowała

niedziela 20 czerwca icon_wink.gif

Proponuję park grabiszyński, naprzeciw cmentarza, kto był wie dlaczego, kto nie pewnie się w nim zakocha i będzie przyjeżdżał, polanki są urokliwe, schowane w krzaczkach i odcięte od ludzi, można też ulokować się na jednej z dwóch dużych polan ale pewnie będziemy miały towarzystwo.

DOrusia - ze sportów proponuję opalanie się i ćwiczenia krtani i nagłośni icon_wink.gif w towarzystwie mam.

Przyznam się, ze propozycja wzięcia tatusiów wzięła się z tego abyśmy mogły chociaż chwilkę w spokoju pogadać, mogli by wziąć dzieci i poganiać z nimi po trawce, potem zmiana itp. Zresztą, jak dostaną coś dobrego do jedzenia powinni być zadowoleni icon_wink.gif

Dla mam z maluszkami można wziąć parasol ogrodowy ( kto ma?)

Zgłaszajcie się pozostali!!!
maja03
No ja chetnie icon_smile.gif .
Chociaż fajnie było bo też na pergoli. Ale czekam na ustalenia innych dziewczyn.
Doruśka
na pergoli nie.za blisko woda icon_lol.gif
Potwora
Dziewczyny, pewnie uznacie mnie za oszołoma i schizofreniczkę ( mąż znacząc puka się w czoło i coś tam mamrocze o psychiatrze dla mnie)...

... toż ja zapomniałam, że 19 czerwca wyjeżdżamy na wakacje, czyli 20, hehe icon_twisted.gif nie będzie mnie w Polsce, hehe oragnizuję sobie psotkanie, na którym mnie nie będzie, hehe icon_redface.gif

przepraszam, ostatnia idiotka ze mnie icon_confused.gif

Spotkajcie się może beze mnie.

A jak tak się cieszyłam...
Już aparat szykowałam...
Doruśka
ola a gdzie jedziecie?
Potwora
SÅ‚oneczna Italia, Venecja, o tu:

https://www.marinadivenezia.it/

Po powrocie dokładnie opiszę, warunki wydają się dla dzieci wymarzone.
Ptysiak
olaart bylam na tym campingu icon_lol.gif

jest super
clio
Ola napisz czy wybieracie sie tam z jakiegoś biura podróży czy sami rezerwowaliście? I jakie są ceny


pozdrawiam
_____________________________
clio mama 3 letniego Oskarka
Potwora
CYTAT(clio)
Ola napisz czy wybieracie sie tam z jakiegoś biura podróży czy sami rezerwowaliście? I jakie są ceny


pozdrawiam
_____________________________
clio mama 3 letniego Oskarka


Sami rezerwowaliśmy, ceny są podane na stronie, nie pamiętam dokładnie ale wyszło nam, że 7 dniowy pobyt 2 dorosłych osób i jednego dziecka to ok 1800zł + jedzenie ( wynajęliśmy w pełni wyposażony bungalow) - czyli ceny jak nad polskim morzem.
anonimowy
I nas też nie będzie, bo też sie wybieramy pod Venecje na 2 tyg. Ola kto wie może wpadniemy na siebie podczas zwiedzania Venecji hi hi hi.
anonimowy
Ech ten gość to ja Anita.W
Ila
Hmmm.... dziewczynki, rok temu tez 20 czerwca jechalismy na wczasy pod Venecje... Jak teraz z Duszkiem zobaczylismy te oferte Oli i fotki, to sentymentalnie sie zrobilo icon_wink.gif
Sluchajcie, jedzonko jest tam bardzo drogie, wezcie co mozecie z kraju. Owoce i warzywa tez w tym okresie jeszcze drogie i bardzo drogi... chleb.

Milego wypoczynku icon_exclaim.gif
Ale macie fajowo...
Potwora
Anita - to może się umówimy??? Chociaż nie spodziewamy się dłuższego zwiedzania ze względu na bardzo ruchliwe dzieci icon_wink.gif

Ila - Venecja jest cudowna, prawda? Chce się tam wracać, oj chce, ja byłam tam dwa razy a małżon aż 5 icon_eek.gif Teraz jedziemy tam właściwie ze względu na odległość, tj. ok 12 godzin samochodem, w nocy i spodziewamy się, że Maksio to wytrzyma i większą część podróży prześpi. Wiem, że jedzenie drogie ( i ile pamiętam to makaron i pomidory w puszce są bardzo tanie - możemy codziennie jeść spagetti icon_wink.gif ) - większość bieżemy z Polski.
Anita.W
My byliśmy raz w Venecji i to prawda chce sie tam wracac icon_wink.gif. My też mamy nadzieje że Kuba bedzie większość drogi spał i tez jedziemy nocą. He he Kuba tez ruchliwy i tez się boje ze mi w Venecji to do wody wpadnie i tez zbytnio nie nastawiamy sie na zwiedzanie ale nie usiedzimy w jednym miejscu tyle czasu. My wybieramy sie tutaj https://www.santangelo.it/index_flash.html
Ola jak chcesz to wysle ci na maila nr. kom. męża (ja swojej nie biore) to mozemy się jakoś zdzwonic i spotkac. My wyjezdzamy 11.06.

Też wiemy ze tam jedzenie jest drogie i dlatego wiekszosc jedzonka zabieramy z domu. Dla Kuby narobilam tyle pulpetów ze starczy mu na 3 tyg. icon_lol.gif . My to już mniej wazni i tak w słoneczne dni nie chce się jesc icon_wink.gif - dobry moment na odchudzanie hi hi hi hi hi icon_lol.gif .
Doruśka
Anita a jak pulpety robiłaś?
do słoików? w jaki sposób?
Potwora
Właśnie, Anita, jak je zrobiłaś?
Podaj przepis, ja też zrobie dla Maksia icon_wink.gif
Patison
Watek troche na boczne tory zszedl icon_wink.gif ...

...ale mam propozycje: czy mozna by przelozyc to piknikowe spotkanie na jakis inny termin? jak Ola i Anita wroca na przyklad (kiedy wracacie?) Bo jak na razie ino Dorotka sie zglosila (chyba, ze kogos ominelam) a reszta chetnych bedzie sie wakacjowac. taka moja mala propozycja. Co Wy na to?

ps.
Udanego urlopu Dziewczyny icon_exclaim.gif
skanna
Patison, zgłosiła się Dorusia, Dorka, Cola, Maja i ja. Stawiam na to, że ez jak wróci to też się skusi, bo ma niedaleko. A jak dziewczyny wrócą z wakacji nic nie stoi na przeszkodzie zorganizować kolejne spotkanie.
Patison
Ojej....to duzo pominelam icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif przepraszam Was.

Oki, dobry pomysl icon_biggrin.gif wiecej, czesciej icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Ja tez jestem chetna, tylko na razie nie dalam znac icon_redface.gif Przepraszam.
Anita.W
My wracamy 26-27 czerwiec.
Pulpety robie no tak zwyczajnie jak mielone ( miesko mielilam np. karkowka, bułka tarta, jajko, czosnek i przyprawy) tylko ze je gotuje. Do słoikow zrobiłam je podluzne i zalalam sosem tak aby pokryl wszystkie pulpety. Gotowalam te sloiki tak 3-5 godzin. Sos zrobilam z wywaru miesno-warzywnego (taki rosolek) i do tego wrzucalam pulpety. Warzywa na tarce starlam i zagęścilam kaszka kukurydziana blyskawiczna - sos warzywny. Z reszty rosolu zrobilam sos pomidorowy tez zageszczony kaszka kukurydziana i sos koperkowy zageszczony maka. Proporcji to wam nie napisze bo ja to wszystko na oko robie, ale miesa bylo 3kg przed zmieleniem.
To fakt troche zboczyl ten watek. Ja mam nadzieje ze w lipcu bedzie jakis piknik lub spotkanie samych mam bo bardzo bym chciala was znowu zobaczyc i poznac nowe emamusie icon_biggrin.gif . Chyba ze ktos jest chetny na spacerek po tym weekendzie to ja bardzo chetnie, ale najdalej gdzie moge pojechac to ogrod botaniczny, wyspa lub rynek i oczywiscie oczywiscie zapraszam w moje strony - POPOWICE icon_wink.gif.
Anita.W
Paka i Patison mam nadzieje ze poznam wasze malenstwa, bo ostatnio to was jeszcze z brzuszkami widzialam icon_biggrin.gif
Potwora
Ja wracam wtedy kiedy Anita.

NIc nie stoi na przeszkodzie abyście urządziłysobie spotkanka, mam nadzieję, że na następne to już się załapię icon_wink.gif
mamakacpra
Niestety dla mnie 20 czerwca odpada, bo bedę sie wtedy byczyć na plaży w Rowach, razem z mężem i łobuzem.

Ale po wakacjach chętnie bym się spotkała, bo szczerze mówiąc jestem tu nowa i nie byłam na rzadnym formumowym spotkaniu
anonimowy
Chętnie się z Wami spotkam 20 czerwca w Parku Grabiszyńskim (tym bardziej, że jestem nowa i nie za często bywam na forum icon_sad.gif )

Pozdrowionka
Kate
Kate
W poprzednim poście myślałam, że mnie zalogowało automatycznie...

Kate
Kajka
Hej!
i co ze spotkaniem jest?
pozdrawiam
skanna
Zapomniałam wczoraj napisać - Majka kaszle okropnie, a że najprawdopodobniej jest to kaszel alergiczny, to nie odważę się wziąć jej do parku na trawę, bo ta alergia to na 90% właśnie na pyłki traw. A że bez niej jeszcze nigdzie się nie ruszam, to niestety, na piknik się nie wybiorę, czego ogromnie żałuję icon_sad.gif
Ila
Hmm... chyba ogolnie piknik nie wypalil, a wszystkiemu winna pogoda.
Ja mysle, ze musimy poczekac na cieplejsze dni i wtedy zorganizujemy sobie rodzinny pikniczek icon_biggrin.gif

A tymczasem moze spotkamy sie znow same na baskich pogaduchach icon_question.gif
Co Wy na to icon_question.gif
Juz pewnie w czerwcu ciezko bedzie, moze poczatek lipca icon_question.gif
Dorka
A my "świnkujemy" tzn. Krzyś ma świnkę (mimo, że był szczepiony icon_confused.gif ), także na razie jesteśmy zmuszeni pozostawać w domu icon_cry.gif .
Doruśka
o tak same same....
proponuje sam poczÄ…teczke lipca:)
cola
Ja też jestem za spotkaniem bez dzieci na początku lipca. Już się przyzwyczaiłam, że raz w miesiącu sobie plotkujemy, a tu w czerwcu nie wypaliło. icon_sad.gif Szkoda.

Pozdrawiam serdecznie.
anonimowy
O to ja tez jestem chętna na babskie pogaduchy icon_biggrin.gif .
Anita.W
Ten gość to ja tylko zapomniałam się zalogować icon_redface.gif
Doruśka
a moze w sobotę jakieś lody? albo żarełko?
co?
ja jestem chętna icon_smile.gif
Potwora
Zgłaszam powrót i chęć spotkania, może być sobota albo niedziela.
Anita.W
Ja niestety moge tylko w niedziele icon_cry.gif . W sobote maz pracuje w Legnicy lub w Jeleniej i nie da rady przyjechac o rozsadnej godzinie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.