To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

halooooo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Guśka
A co tu za pustki? Raz dwa trzy meldować się wszystkie Opolanki icon_lol.gif
EwaKW
Melduje sie opolanka mieszkajaca w warszawie z przyczyn technicznych icon_razz.gif
Guśka Ty z opola jestes?
pozdrawiam
Guśka
Ja joł z Łopola dziołcha icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif z ZWM-u dokładnie, tyle że moje "przyczyny technieczne" zagnały mnie aż do Holandii. Mój Grzesiek robi tu doktorat, więc musiałam się tu przeprowadzić na razie na 3 lata a potem zobaczymy.
Ludku jak się ciszę że w końcu ktoś się odezwał wprwadzie póki co to z nas Opolanki z doskoku ale co tam przecież od czasu do czasu gościmy w naszym mieście (no przynajmniej ja icon_surprised.gif )
z opolskim pozdrowieniem
madama
[color=green][/color]Witam!
Chcecie Opolankę z Opola, no to jestem icon_lol.gif - tzn. jesteśmy:
Ja-Adka i Piotruś(12mies.)- niedługo starszy brat (koniec sierpnia icon_lol.gif )
Mieszkamy sobie na Malince2 i pozdrawiamy naszych przedstawicieli w "szerokim świecie" icon_wink.gif
wikibar
Witam!
Ja też z Opola, choć trochę peryferie, bo z Groszowic. Na imię mi Joanna. Mam córeczkę Wiktorię ( prawie 12 miesięcy, 27.04.02) i syna Sławka ( 8 lat, 23.02.95). Pozdrawiam icon_biggrin.gif
eDorka
Ja też jestem z Opola. Nie rodowita opolanka, ale zamieszkująca. Mieszkam sobie na Pasiece razem z mężem i synkiem Wojtkiem (4 lata 4 mies).
EwaKW
Guśka to ty z ZWM?starego czy nowego?
Ja kolo relala mieszkalam:)Na zakupy na jednej nodze skakalam
pozdrawiam
Guśka
Ewuś z nowego jestem icon_smile.gif Skautów Op. ale do Reala też mam blisko (w sumie) może na jednej nodze bym się lekko zmachała , ale na dwóch radzę sobie calkiem nieźle i szybko
Często przyjeżdżasz do Opola?
EwaKW
Teraz niestety nie...ostatni raz bylam na swieta bozego narodzenia .Ale jak tylko kuba podrosnie i skonczy sie etap stawiania pierwszych krokow jade:)
pozdrawiam
ps. A Ty czesto Opole odwiedzasz?
Guśka
Ja to w sumie często na każde święta i wakacje icon_smile.gif)) tylko, że tak kursuje pomiedzy Opolem a Wrocławiem (stamtąd mój luby)
Ale obiecaj, że jakoś sie spikniemy choćby w Realu icon_smile.gif)))))))
anonimowy
ja też chcę takie ikonki!!!
jestem z Nysy, to nie daleko od Opola icon_biggrin.gif
MonikaBP
Cześć! Ja też mieszkam na Zwm. Pozdrawiam wszystkie Opolanki. icon_lol.gif
szczyga
Cześć Wam dziewczyny a ja jestem z Krapkowic ale to też opolskie.Jestem mamą Kamilka (25.04.2001) i Kacperka(03.02.2003)
SUPER CHŁOPAKI :P Jestem codziennie na GG 6107286
Sel
Witam panie i ja. Przywędrowałam z dawnego edziecka (ostatnio bardzo niobecna tamże duchem i ciałem, icon_biggrin.gif ale widzę, że atmosfera tam raczej...hmmm ...nieteges i raczej tu zostanę....
Pozdrawiam

Selina mama Madźki-Szczypiorka icon_surprised.gif
Joanna_T
Ja też z opola, z Zaodrza dokładnie.... Choć Opolanką jestem od 2 lat zaledwie, wcześniej mieszkałam w Krapkowicach. Jestem młodą studiującą mamą 15,5 miesięcznej Oli icon_smile.gif
Pozdrawiam wszystkie mamusie!
Modii
Wita stara bywalczyni, chociaż ostatnio żadko bywająca icon_sad.gif . Centrum Opola Wita! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.