To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zajęcia adaptacyjne - gdzie są?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Florcia się bardzo garnie do dzieci więc ja zaspokajając jej chęci chciałabym przy okazji pooglądać różne przedszkola - obydwie te rzeczy uczęszczając na zajęcia adaptacyjne. Narazie chodzimy sobie od przypadku do przypadku do Zielonej Ciuchci, bardzo nam się podoba ale chętnie sprawdziłabym coś jeszcze.

Które jeszcze przedszkola mają takie zajęcia dla "nie przedszkolaków" gdzie można bez problemu pójść (to znaczy nie trzeba się zapisywać pół roku wcześniej)

Wiecie coś może na ten temat?
Cleo
Ja sie od dawna wybieram do Zielonego Domu,a le jeszce nie dotarlam:) naprawdÄ™, tak tam fajnie??
a jesli chodzi o inne, to np. moja przyjaciolka chodzi z synkeim an takie zajecia plastyczno-rytmiczne gdzies na Woli.

Są tez podobno fajne zajecia Małe Nutki- takie muzyczne.

Oraz nowosc- taka english-rytmika icon_wink.gif- na razie na Natolinie, ale opis wygląda ciekawie. Są to zajęcia muzyczne. Mam kontakt do organizatorów.
Cyruje mejla:

Zajęcia Musical Babies odbywają się w powszednich dniach tygodnia, zarówno w godzinach porannych, oraz po południu. Same zajęcia trwają 40 minut, lecz dzieci spędzają wspólnie godzinę.

Jak na razie zajÄ™cia odbywajÄ… siÄ™ tylko w Natolinie, w Klubie ‘Przy Lasku’ ul Lasek Brzozowy 2.

Wiekszość mam uczestniczy w zajęciach raz w tygodniu, lecz część uczęszcza dwa razy tygodniowo.

Istnieje możliwość uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach próbnych w celu zorientowania się , czy zajęcia w takiej formie odpowiadają dziecku i mamie (babci, lub opiekunce).

Poniżej podaję dni i godziny zajęć, lecz bardzo proszę o wcześniejszą informację co do dnia i godziny wybranych zajęć próbnych (grupy nie mogą przekroczyć 10 mam z dziećmi). Podam wówczas więcej szczegółówych informacji.



Wtorki/Czwartki: 10-11, 11-12

Åšrody: 10-11,

Åšrody: 17-18 (brak wolnych miejsc w maju)



Pozdrawiam serdecznie,

Anna Rattenbury


Poza tym- wczoraj na edziecku chyba znalazlam informacje o tworzonym 'ognisku' dla dzieci małych, nad ktorym sie zastanawiam, ale to bardziej dlatego, ze zapewniaja opiekę w dzien...
cytujÄ™:
Organizujemy we Włochach Ognisko Przedszkolne dla maluchów 2-5
lat.Proponujemy stałą opiekę od godz.8 do 14 lub na godziny wg oczekiwań
rodziców. OFERTA WAKACYJNA: opieka nad dziećmi w dowolnych godzinach, zabawy,
ciekawe zajęcia także w plenerze.
Dodatkowo planujemy w roku szkolnym zajęcia popołudniwe :teatralne,
plastyczne, językowe. Chcemy dotrzeć przede wszystkim do maluchów bo dla nich
oferta jast najuboższa. Zapewniamy kameralne warunki, fachową opiekę.Od
września będziemy pracowały w oparciu o nowy program z elementami
kinezjologii edukacyjnej, nowatorski , b.ciekawy. Naszym celem jest by
dziecko powolutku wprowadzać w świat wiedzy, a tym samym przygotować je do
czekającego je podjęcia zadań szkolnych. Wszystko podczas zabawy i
ruchu.Chcemy ściśle współpracować z rodzicami, odpowiadać na oczekiwania.
Mamy miły lokal w spokojnej okolicy w bezpośrednim
sÄ…siedztwie parku. tel 863 33 57, 609 422 677, e-mail: akademiaas@gazeta.pl,
akademiaas@o2.pl

uff
pozdrawiam
cleo
Esia
Przedszole Czarodziejski Dworek prowadzi takie zajęcia. Wystarczy tylko zadzwonić i można przyjść z dzieckiem na kilka godzin, zobaczyć jak pracuje przedszkole i jak pociecha się bawi. Ważne jest to że są bezpłatne.
tel. (22) 676 23 04
kayak
Zilka ja szukam takiego czegos dla Gaby jak juz zacznie sie okropna jesien. Tylko ze ja potrzebuje czegos rano, na trzy-cztery godziny, cos w stylu normalnego przedszkola dwa, trzy razy w tygodniu. Zajecia z mama, potem moze na troche zostanie sama. I najlepiej na Ursynowie icon_confused.gif Wiem ze w Zielonej Ciuchci byly zajecia tego typu, ale codziennie od 9-13.
Jak znajdziesz jakies namiary to plizzzz daj znac.
agabr
Problem Zilki zostal zazegnany . B
kayak
Dorotko podzielisz sie wiedza? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.