To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Staropolanka Zdrój" na telefon ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Moja rodzinka spożywa ja w dużych ilościach (konkretnie Staropolankę niegazowaną w litrowych szklanych butelkach). Niestety pobliski sklep zaprzestał sprowadzania tejże (problem przechowywania kontenerów z butelkami icon_rolleyes.gif ). Kiedyś wpadła mi w ręce ulotka firmy, która rozwozi do domu wody mineralne różnych producentów (nietylko takie duże ponad 20 litrowe baniaki, ale też butelkowane). Niestety ulotka gdzieś przepadła, może macie namiary na takich "rozwozicieli" wody???
Doruśka
Dorka,koło mnie często przejeżdza samochód,bo sąsiedzi zamawiaja ,dowiem sie i Ci podam icon_smile.gif
ja zamawiam przerzeczyn zdrój.
MartaTwins
Dorka u mnie to samo, hektolitry przechodza przez ten dom. Juz dawno chcialam sobie zalatwic dostawe do domu. Mignal mi keidys samochod ze staropolanka na telefon. Szukalam na stronie internetowej i nie znalazlam kontaktu. Jak ktos bedzie mial namiar to sie bardzo przyda!!!
Doruśka
Prosz eoto numer,był na tramwaju a zobaczyłąm go jadąc z kina,słuze więc
0801-602-507.
Ewcia!
Nie wiem, czy to ta sama firma, nam przywożą już 6. rok, wlaśnie Staropolanke niegazowaną , zadowolona jestem icon_smile.gif

firma Robert Kawiarowski 341 37 77
601 78 15 96
501 75 12 29

majÄ… tez baniaczki i inne wody
Doruśka
Ewcia a po ile taka stariopolanka stoi?
Ewcia!
ostatnio po podwyzce icon_evil.gif 16 zl za krzynke icon_wink.gif 12 butelek

skrzynka bez kaucji
anonimowy
Dzwonilam do Staropolanki.
19 litrow-19zl

jednorazowa, zwrotna kaucja za butle - 25 zl i za pompke 49zl, ewentualnie stojak 22zl

Hmmm sama nie wiem, troche drogie te kaucje, a ja nie jestem jakas firma ...
Woda w sklepie 5l ok 5 zl, czyli cenowo woda sie nie rozni, plus dla zapracowanych, ze dostarcza do domu.
Freja
Można Staropolankę kupić za 5 zł 5l? Czy raczej miałaś na myśli jakąś wodę stołową?
skanna
Stołowa to kosztuje 2-3 zł. Staropolanka trochę ponad 5.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.