To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprzęt wędkarski?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Intar
Jaki byłby najlepszy sprzęt wędkarski dla świeżo upieczonego ojca? Mój syn ma juz 5 lat i chcę powoli uczyć go, jak łowić ryby. Myślałem nad tym, żeby zaopatrzyć się w wędki mikado i multiplikatory wędkarskie, co sądzicie?
Jacek.Brzoza
Podpinam się do tematu, bo marzy mi się zacząć wędkować. Może wpadną jeszcze jakieś ciekawe porady. Pozdrawiam!
xein321
bardzo chętnie się wypowiem bo jestem wędkarzem od kiedy pamiętam. Są dwie szkoły jedna mówi, że nie ma sensu pchać się i kupować drogi sprzęt a druga, żeby od razu kupować najlepszy. Tutaj drogę każdy musi obrać sobie samemu. na oczatek proponuję przygodę z pstrągami. Są to piękne, kolorowe ryby. Wystarczy jedną złowić i człowiek zapomina o bożym świecie. Osobiście używam takiej wędki https://fishing-test.pl/wedki/wdka-na-pstrg...emier-ps76mlf2/ do tego kołowrotek, żyłka ze dwa woblery i nad wodę
Kurczyk12
Częściej słyszałem wersję o najtańszym sprzęcie i wio, nad wodę. Pamiętam wypady z ojcem i wujkiem, czasami za wędkę służył patyk z odpowiednio nawiniętą żyłką - potrafiłem tak złowić kilka rybek icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.