To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Możliwość ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariollkaaa
Miesiąc po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych kochałam sie z chłopakiem. Były to dni niepłodne. Wytrysk był wewnątrz. Podobno po odstawieniu tabletek jest większa płodność. Był to mój 21 dzień cyklu. Nie mam 100% pewności że dni były niepłodne, ponieważ mam nieregularne miesiączki. Mój śluz jest biały, bezwonny i taki lejący. Czy istnieje ryzyko ciąży? Może któraś z was miała podobnie?
mariollkaaa
CYTAT(mariollkaaa @ Mon, 12 Feb 2018 - 17:13) *
Miesiąc po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych kochałam sie z chłopakiem. Były to dni niepłodne. Wytrysk był wewnątrz. Podobno po odstawieniu tabletek jest większa płodność. Był to mój 21 dzień cyklu. Nie mam 100% pewności że dni były niepłodne, ponieważ mam nieregularne miesiączki. Mój śluz jest biały, bezwonny i taki lejący. Czy istnieje ryzyko ciąży? Może któraś z was miała podobnie?

godness
Nawet nie jeden test, nie ma co na nich oszczędzać.
KorneliaK
Jeden test ciążowy, który wyszedł negatywnie (brak ciąży) daje nam pewność, że nie jesteśmy w ciąży?
oleandra18
No u mnie po odstawieniu tabletek po 2 tygodniach już zaszłam więc to jest możliwe icon_wink.gif
Patunia009
możliwość istnieje zawsze icon_smile.gif a liczenie dni płodnych i niepłodnych to jest jakaś masakra bo plemniki w ciele kobiety przy sprzyjających warunkach potrafią "przeżyć" nawet tydzień!!!!
dorotii
Możliwość jest zawsze i trzeba zrobić test ciążowy i wtedy będziesz miała pewność.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.