To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile razy sex w szczęśliwym cyklu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Olencja
Dziewczyny, ile razy w szczęśliwym cyklu uprawiałyście sex?
czy naprawdę trzeba kochać sie co drugi dzień zeby zajsc?

staramy sie z mezem o drugie dziecko, a moj maz ma taka prace, ze czesto wyjezdza, bardzo nieregularnie sie kochamy, gin powiedzial, ze ciezko bedzie zajsc, bo trzeba sie co drugi dzien kochac...

pierwsze dziecko splodzilismy po sexach 11-14 dc, owu byla w 15 dc

a jak to bylo u Was ?
kajaa
 Z medycznego punktu widzenia para, która chce efektywnie starać siÄ™ o dziecko, powinna współżyć 2-3 razy w tygodniu. Zarówno zbyt czÄ™ste jak i zbyt rzadkie stosunki obniżajÄ… jakość mÄ™skiego nasienia. Wiele par chce wzmocnić swoje starania o dziecko wyznaczajÄ…c dni pÅ‚odne. Niestety u niektórych kobiet wyznaczenie daty owulacji wymaga wnikliwej obserwacji, a czasami nawet badania USG – tÅ‚umaczy dr n. med. Wojciech Kolawa, specjalista ginekolog-poÅ‚ożnik zajmujÄ…cy siÄ™ leczeniem niepÅ‚odnoÅ›ci w Centrum Medycznym MacierzyÅ„stwo.
I ja się trzymam tego, co mówią specjaliści, bo na różnych blogach to ja już czytałam tysiące teorii, poparte tym ile plemniki mogą poczekać na zapłodnienie w kobiecie,że z tego co pamiętam żeby była dziewczynka, to 2 dni przed owulacją jest idealnie, a żeby chłopczyk, to najlepiej się wstrzelić w owulację... no i przecież tyle osób próbuje dokładnie w dzień owulacji i mimo to, nie zachodzą w ciążę... No a potem natrafiłam na artykuł, z którego cytat Ci wkleiłam i do mnie dotarło, że przecież my ciągle patrzymy od kobiecej strony na to, zastanawiamy się nad naszymi dniami płodnymi, chcemy jak najczęściej, żeby na pewno się "wstrzelić", a trzeba też patrzeć na to, jak się zachowuje nasienie faceta w zależności od częstotliwości stosunku. Do tanga trzeba dwojga icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.