To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sklep internetowy z ubrankami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adell86
Czy ma ktoś z was ubrania dla dzieci marki Lemon Explore? Polecacie? Widziałam już ich oferte i zastanawiam sie czy warto coś zamówić? icon_wink.gif
Violka.iwanow
Jak najbardziej icon_wink.gif ubranka są idealnym rozwiązaniem dla rodziców którzy szukają trwałych, ładnych i nie drogich ubrań dla dzieciaczków. Szczególne polecam kolekcję zimową, to jest bajka!
Ofelaa84
Ja mam i polecam, opis produktu zgodny z jego rzeczywistym wyglądem. Także myśle, że i Pani będzie rownie zadowolona z zakupów w ich sklepie jak ja icon_wink.gif
walentynka92
Tak jak wyzej pisano, rownież rekomenduje, na stronie lemonexplore.pl pojawiajo sie wiele ciekawych propozycji dla dzieciaczków mam nadzieje, że i kolekcja nadchodząca przykuje mają uwagę i zachwyci <3 więc koleżanko nie zastanawiając się dluzej....KUPUJ icon_razz.gif
rafik_przybyła
a ja polecam przejrzeż ich social media, dodają tam fotorelację z sesji i można dokładnie zobaczyc jak ubranka zachowuja się na modelach i modelkach icon_biggrin.gif konto np. na instagramie to @lemon_explore warto sprawdzić icon_wink.gif
bakiera91
Dokładnie, ja skorzystałem z rabatu bo zapisalem sie do newslettera i zamówiłem kilka ubranek na raz dla syna i młodszej córki...i naprawde warto icon_wink.gif
cezar.1990
Ooooo jak dobrze, ze ktos poruszyl ten temat! Sam chętnie bym zamówił coś dla corek z tego sklepu, ale nie byłem pewny jak to będzie z wykonaniem i materiałem. Teraz wiem, że moge smiało zamawiać
artur.wgnr
mam i ja xD także z polecenia zrobiłam zakupy dla dzieciaków, szczerze polecam i wychwalam sobię Lemon'a. Jeśli szukasz porządnych ubrań, za rozsądną cenę to trafiłas idealnie, więcnie ma co czekać!!!!
irek.z88
Ja też posiadam, choć w pierwszej chwili myślalem, ze to kolejny zwykły sklep z ubraniami dla dzieci, nic mylnego te ciuszki się wyrózniają i posiadają spory asortyment na zimę...bardzo lubię tą firmę icon_wink.gif)))
Zenka_matula
Ja też mam ubranka z tego sklepu, są boskie! Mam wrażenie, że moje dzieciaki wyróżniają sie w nich z tłumu a napewno nie narzekają na nie, do tego można wyhaczyć całkiem niezłe rabaty na ich stronie internetowej icon_wink.gif
ilike
Niestety nie kupowałam ubranek tej marki, ale mogę polecić outlet z odzieżą Limango https://www.limango-outlet.pl/odziez-niemowleca . Kupowałam tam ubranka od momentu urodzin swojego malucha. Ubrania są dobre jakościowo, nie podrażniają skóry dziecka i mają ładne kolory. Do tego są tam częsti promocje, które pozwalają zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ostatnio kupiłam swojemu malcowi taki zestaw https://www.limango-outlet.pl/green-cotton/...wonym-2-6690148 - bardzo go lubi. Pamiętacie, żeby kupować kolorowe ciuszki, to dzieci będą chętniej się w nie ubierały.
Kotelka
Ja w ostatnim czasie kupuję praktycznie jedynie na promocjach. W niektórych sklepach są rewelacyjne zniżki na firmowe ubrania. Szukam dobrych marek i kupuje je sobie w cenie ciuszków z bazaru.... Kupuję w taki sposób ubrania zarówno dla siebie jak i dla dziecka....

Polecam zajrzeć sobie do sklepu Frazesy. https://frazesy.com/

Aktualnie mają tam jeszcze ostatnie ubrania z wyprzedaży. Ubrania głównie sportowe, luźna elegancja.

Polecam szczególnie zajrzeć sobie do działu z torebkami bo mają wiele ciekawych wzorów torebek typu shopper.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.