To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zakupy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marzenka0401
Witajcie Kochane Dziewczyny, jestem w ósmym miesiącu ciąży.Przez cały czas miałam problemy tzn. musiałam leżeć w ciąży.Do porodu zostały mi 3 tygodnie bardzo słabo jestem przygotowana pod kątem wyprawki dla córeczki. tzn. ubranka mam mnóstwo rzeczy zamawiałam przez internet.Teraz jeszcze zostały mi do zamówienia kosmetyki do pielęgnacji dzidziusia i kosmetyki dla mnie wraz z przyborami toaletowymi , a także pampersy, podpaski,ręczniki papierowe itp. artykuły muszę zamówić.Mój mąż niestety pracuje za granicą i przyjeżdża dopiero za dwa tygodnie ma podpisany kontrakt więc nie może go zerwać ale potem będziemy już razem.
Mama pomaga mi jak może ale co do zakupów to nie chcę jej angażować, ponieważ ona pracuje i też nie ma czasu.Dlatego wszystko postanowiłam zamówić po prostu w Rossmann https://www.rossmann.pl/produkty/papierowe-...i-kuchenne,6325
Dobrze,że jest taka opcja zważywszy na to,że teraz mam taki trudny okres i muszę w dużej mierze radzić sobie sama.Co teraz się kupuje do pępuszka spirytus czy jakiś inny płyn?Podpowiedzcie mi Kochane Dziewczyny.Pozdrawiam Was i będę Was teraz częściej odwiedzać na tym forum, bo bardzo mi przypadło do gustu.Pozdrawiam.
vieeri4
Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można wielu trudności w ten sposób sobie oszczędzić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.