To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki smartfon?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mała_Stokrotka
Jaki model smartfona polecacie kupić? Dokładnie zależy mi na czymś funkcjonalnym i chyba z dobrym aparatem. Ale w budżecie do 1000 zł. Co polecicie?
Mała_Stokrotka
No sprawdzałam w Komórkomacie, myślałam nawet też o Samsungu, ale w tej porównywarce pokazało mi, że jakiś Xioami wypada lepiej i jest tańszy. Co to w ogóle za marka?
Mała_Stokrotka
O kurcze, faktycznie fajny telefon i to za m niej niż 1000 zł. 23 mpx to już na prawdę sporo no i przedni 8 do selfie. Niby w porównywarce sprawdzałam, ale tego modelu nie widziałam. Muszę zobaczyć jeszcze dokładnie parametry tego telefonu.
Mała_Stokrotka
No porównywałam z mężem te modele przez komórkomat i pod względem parametrów to te Xioami są dużo wydajniejsze. Na innych forach też polecają te telefony. Ludzie mówią, że są fajne i niedrogie. A wiesz może czy gdzieś opłaca sie ten telefon kupić z abonamentem?
Mozi
Jak tam zdecydowanie wolę Samsunga. Jakoś te chińskie Xioami mnie nie przekonuje. Ale generalnie nie lubie telefonów z Androidem, dlatego mam i Phone. Ale wiem, że i Phone to już spory koszt. Ale te telefony są dość trwałe i nawet używany może sporo posłużyć. Ale faktycznie warto z takich porównywarek korzystać o których mówisz.
Mała_Stokrotka
No ale Samsungi z takimi parametrami jak Xioami to spory wydatek. Więc może nie ma sensu tak przepłacać? Sama już nie wiem.
Cyanide
Zależy od budżetu, ale jeśli ja miałbym coś polecać to zdecydowanie byłby to iPhone X, rewelacyjny telefon. Sam się zastanawiałem czy go brać czy nie, ale po lekturach różnych recenzji (np tej https://ddwloclawek.pl/pl/701_materialy_partnera/28169_.html ) już podjąłem decyzję i nie ma odwrotu.
olka55
Przejdź się do salonu swojego operatora i zapytaj o aktualne oferty, dopasowane do twoich potrzeb icon_wink.gif często można w dobrej cenie kupić telefon z niskim abonamentem. Albo zerknij tutaj: https://kuponiarnia.pl/promocja/elektronika...fony/smartfony/ na najniższe ceny dostepnych smartfonow icon_smile.gif
alka25
Ja polecam Samsungi, sÄ… niezawodne.
reggina
Ja mam City, u mnie całkiem nieźle się sprawdza tak szczerze.
Quebe
Xiaomi najlepsze xD
@niela
Ja tam mam od 3 lat Huaweia P8 i nie widze potrzeby wymiany, w zupelnosci mi wystarcza.
camomile
Z tańszych modeli to HTC jest wart uwagi icon_wink.gif taniego samsunga nie polecam bo mój (za 1500 zł) nawet roku nie wytrzymał icon_smile.gif
śrubka
Nigdy nie kupowałam smartfonów, zawsze raczej brałam je na umowę, za symboliczną złotówkę. Nie czuje potrzeby kupowania takiego sprzętu.
Maciek120
To fakt. Xiaomi wypada bardzo dobrze w stosunku ceny do jakości. Sam mam i polecam icon_wink.gif
moncias
Może znajomi Ci coś doradzą? Ja się na tym niestety nie znam.
ancimonne
do 1000 zł trudno o dobry aparat, chyba, że zdecydujesz się na używkę? fakt, xiaomi ma dobre smartfony względem ceny, jeśli o aparaty chodzi ja mam huaweia i sobie chwalę, mój facet htc, i to samo. Pooglądaj może mobzille na yt, ja zawsze sprawdzam tam smarftona zanim go kupie
Mama_Stasia
Ja mam Samsunga, ale będę chyba musiała sie przenieść na inny telefon, bo co jak co, ale strasznie powoli on chodzi i muli się mimo tego, że zrobiło się reset urządzenia.
muppet
Naprawdę? Dla mnie to duże udogodnienie, że zawsze mogę sprawdzić coś w internecie.
fl00d
Nie miałem przyjemności skorzystać z takiego rozwiązania. Ciekawe, czy jest to warte swego.
nacomie
do 1000 zł ogólnei trudno o dobry telefon. polecam poszukać używek icon_smile.gif
Buniaczka
Xiaomi są bardzo dobrej jakości do 1000zł i robią świetne zdjęcia icon_smile.gif
Rimoraris100
Xiaomi, serdecznie polecam. Telefony tanie jak na swoją jakość. Produkowane są w tej samej fabryce co Apple, które jest pięć razy droższe. Ja mam Xiaomi Mi Mix 2S i zapłaciłam za niego 1500 zł, a ma takie same podzespoły jak iPhone.
motylek999
Ja od lat używam samsungów icon_smile.gif Mają w swojej ofercie modele z wyższej, ale też średniej półki, więc właściwie na każdą kieszeń. Ja ostatnio zdecydowałam się na A50, nie jest drogi a wygląda świetnie (można wybrać różne kolory) https://www.skynet.pl/category/samsung-smartfony tutaj możesz sobie zobaczyć dokładniej co i jak icon_smile.gif
magdapalslonce
teraz bardzo polecane są samasungi ale o HTC też słyszałam wiele dobrego. Mam jako służbowy i jestem zadowolona icon_smile.gif
domi.nika
Ja ostatnio kupiła nowego iPhona https://vobis.pl/mobile/smartfony/apple-iph...-xs-64gb-silver i jestem bardzo zadowolona , rozważałam także model https://vobis.pl/mobile/smartfony/samsung-g...b-canary-yellow , może, któryś tobie podpasuję icon_smile.gif
miroslava
CYTAT(minniemouse @ Sat, 27 Apr 2019 - 15:41) *
A ja smartfonu nie mam i nie potrzebujÄ™.



jesteś szczęśliwą osobą
Mannama
ja mam huaweia i jestem z niego bardzo zadowolona. ma już z 3-4 lata.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.