To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zabawki ogrodowe z hipermarketów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Zdaje się, że w reklamówce Auchan widziałam fajne tak na oko baseny, piaskownice i zjeżdżalnie. Zastanawiam się czy nie kupić Dzidziawie. Warto? Nie rozwali się to to od razu? Macie jakieś doświadczenia?

Pozdr,

Zwierzo
moko.
Hmmm zwierzo zabawek ogrodowych jest masa w takich hipomarketach, nasze przedszkole zaopatrzyło się w takie ślizgawki, domki itd. Ale takie droższe z atestem dla dzieci i gwarancja na 2 lata. Więc przedszkole ma te zabawki od lat, a dzieci mase zjeżdza na tym.

Polecam dokładnie się pooglądać.

Mój mały miał długo plastikową paskownicę, kupioną w realu za 60 zł.
połówke mam do tej pory, a drugą komuś dalismy.
Polecam u nas się sprawdziła.
mamajul
A my mamy bazenik dmuchany w tęczowe kolorki za jakieś 11 zł . I Jest ok icon_smile.gif. Ma dmuchaną podłogę - to ważne icon_smile.gif.
Ika
Żuczek ma u dziadków piaskownicę-żółwia, kupiłam mu toto chyba w Obi. Trochę kosztowała, ale warto, bo żółwia się na noc nakrywa skorupą icon_wink.gif i deszcz do piasku nie pada, o zwierzakach ewentualnych nie wspominając.
Chciałam mu basenik kupić, ale wszystkie są dmuchane, a przy naszej wariatce Sabie wątpię, by przeżyło długo takie coś, co można jednym radosnym skokiem rozwalić przy użyciu pazurów tudzież zębów... icon_rolleyes.gif
burek
A my mamy dwie piaskownice-kwiatuszki. W jednej jest piasek, a druga w nocy i w czasie deszczu jest przykrywką, a jak jest ciepło-basenem. W makro na pewno są i kosztują coś koło 50 pln/jedna. Bardzo polecam to rozwiązanie.


bur
moko.
Burku mam taką piaskownico-basen ale w kształcie muszelki:)
polecam:)
e_Ena
a ja mam piaskownicę żółwia, - żółw przetrwał w stanie niemal nienaruszonym fascynację piaskiem Tomka, teraz czeka na Dominikę icon_smile.gif - bo dla Tomka jest już trochę za mały. Tomek rozwala teraz piasek który jest zakupiony przez męża w innych celach.
.uzytkownik.usuniety.
Wielkie dzięki.

CYTAT(m_o_k_o)
Burku mam taką piaskownico-basen ale w kształcie muszelki:)
polecam:)


m_o_k_o, właśnie o takiej myślałam icon_biggrin.gif i o zjeżdżalni. Przy jakiejś wolnej chwili pędzę kupować icon_biggrin.gif

Pzdr,

Z
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.