To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

makijaż permanentny - warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

BabyBlue
Hej. Jakie macie doświadczenie z makijażem permanentnym? Jesteście zadowolone z jego efektów, czy wręcz przeciwnie, żałujecie że się na niego zdecydowałyście? Ja niedługo mam urodziny i mąż pytał mnie co chciałabym dostać. Pomyślałam więc o tym, żeby wykupił mi wizytę w salonie, gdzie zrobiliby mi
makijaż permanentny oczu. Boje się jednak trochę, że będę wyglądać okropnie i szybko tego pożałuje... Co myślicie?
azotic
Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym temacie icon_smile.gif Z całą pewnością przyda mi się icon_wink.gif
Patunia009
Jeśli chodi o makijaż permanentny opinie ludzi są różne..
Technika robocizny w tych czasch czasami załamuje ;(
pseudo kosmetyczki nie mjące zadnej praktyki ogłaszają sie za taniosci i kobiety później płaczą i plują sobie w brode z powodu zle wykonanej usługi..
moim zdaniem, makijaż permanentny jest czyms bardzo ulatwiającym Nam kobietom nasz codzienny makijaz, zaoszczamy w ten sposob duzo czasu na malowanie brwi czy tez nadawanie ksztaltu.
jestem jak najbardziej za, oczywscie jesli jestemy w dobrych rękach icon_smile.gif
alinka_malinka
Najpierw bym poszła na hennę, zobaczyła co i jak u mnie wygląda... Bo jednak to jest już coś trwałego i jak będzie zły efekt, to nie wiadomo czy warto icon_smile.gif
Iza_Bella
wszystko zależne od salonu.. jak potrafią dobrze zrobić to czemu nie? zawsze ładne oko to fajna rzecz icon_biggrin.gif Ja bym się popytała czy ktoś poleca gabinet i czy sa jakies zdjecia pacjentek tak zeby samemu zobaczyc czy faktycznie tak ladnie robia te oko icon_smile.gif
Ddroz
Mi się marzą permanentne kreski. Jednak nie ukrywam, że trochę się boję... icon_razz.gif
mochito5
Żona mojego znajomego zażyczyła sobie to jako prezent urodzinowy i później z tego co mówił była średnio zadowolona. Ponoć efekty były średnie, mało widoczne
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.