To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lekarz rodzinny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cuzana
Hej! Słyszeliście już o tej możliwości wybrania lekarza rodzinnego w Lux Medzie? Dla mnie super sprawa! Jedna osoba wie o tobie wszystko, ma dostęp do całej dokumentacji medycznej i nie ma problemów z wypisywaniem skierowań do specjalistów.
dalthon
A ja nie mam lekarza rodzinnego, wyłącznie z prywatnych usług medycznych korzystam.
wojciech4443
Dla każdego człowieka lekarz rodzinny zawsze jest najważniejszy. Takie jest moje zdanie.

____________________________________________
auto do ślubu Kraków
Kurczyk12
Ja mam bardzo fajnego rodzinnego w przychodni publicznej icon_smile.gif
_______________________
Sprawdzony serwis kotłów Vaillant w Warszawie
agusiak123
Tez myślę, że lekarz rodzinny, z którym mamy kontakt natychmiastowy w razie złego to bardzo cenna sprawa.
gekon
W medicover zawsze miałem taką możliwość dlatego korzystałem z ich prywatnych usług
ksentona
Ja tez chodze prywatnie do lekarza do przychodni Nasz Lekarz ,teraz sa trochę obostrzenia z powodu koronawirusa, trzeba przed wizytą zadzwonić ,oni pózniej oddzwanają i mówią co dalej. Ale ogólnie pracuje tam dużo lekarzy specjalistów ,więc jak potrzebuję iść do jakiegoś to jest bez problemu i bez czekania.
eliza87
A korzystałyście z przychodni na NFZ Witolin w Warszawie https://cmwitolin.pl/ ? Przyjmuje tam internista czy lekarz rodzinny. Można też wykonać wszystkie niezbędne badania i zaszczepić się teraz na grypę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.