To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry endokrynolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asia2630
Cześć Kochane Dziewczyny, piszę do Was z nadzieją na znalezienie tu wsparcia i porad dotyczących niepłodności.Choruję na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto najprawdopodobniej z tego powodu nie mogę zajść w ciąże.
Jest to dla mnie prawdziwy koszmar chciałabym znaleźć dobrego specjalistę endokrynologa, który pomógł by mi w zajściu w ciążę. Znalazłam w internecie Poradnie Endokrynologiczne ENEL -MED https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-...ynologia-om3xNi
Więc najprawdopodobniej się tam wybiorę.Słyszałam, że przy takich schorzeniach jakie mam kobiety zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci jednak należy być prowadzonym przez dobrego specjalistę.Czy któraś z Was ma podobne problemy do mnie?
Czekam na wiadomości od Was.Pozdrawiam.
magdapalslonce
asia2630, moja znajoma miała podobne problemy do twoich. Nic Ci nie powiem w temacie tej poradni, bo ona była pacjentką Invicty. Hashimototo to bardzo często rozpoznawana choroba (ale trzeba koniecznie ją potwierdzić w badaniach - przeciwciała przeciwtarczycowe, inaczej to tylko podejrzenia!). Jesteś pewna, że cierpisz na Hashimoto? Pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć leczenie. Najważniejszą kwestią jest wyrównanie poziomu hormonów. Powodzenia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.