To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego biurka dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martasokol
Cześć. Szukam dobrego biurka dla dziecka. W tym momencie synek ma 6 lat, za niedÅ‚ugo pójdzie do szkoÅ‚y i muszÄ™ mu w pokoju jakieÅ› miejsce do nauki wyznaczyć, stworzyć...Wiadomo jak to jest z dzieckiem – szybko roÅ›nie, wiÄ™c przydaÅ‚oby siÄ™ biurko które można by ewentualnie jakoÅ› regulować, abo regulowany fotel, gdzie tÄ™ wysokość bÄ™dzie można sobie dostosowywać. KtoÅ›, coÅ›?
nataliakoziol
Chwalę sobie stelaż do biurka Flyingdesk, bardzo pomocny mechanizm jeśli pracuje się dużo w pozycji siedzącej. Mogę sobie jednym wciśnięciem guzika podnieść blat, idzie gładko w górę, nie trzęsie się, nawet jak mam szklankę z wodą na biurku to nic się nie rozlewa, nie przechyla itp.
alka25
Sprawdź sobie lokalne ogłoszenia, dla takie malucha warto kupić dobre biurko z drugiej ręki. Tutaj: https://24slupsk.pl/20220427356624/co-warto...edazy-z-slupska znajdziesz propozycje miejsc, które warto sprawdzić.
Baasia
Sama niedawno kupiłam biurko do pokoju swojego dziecka i sprawuje się znakomicie. Znalazłem je w internecie - polecam tam poszukać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.