To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odchudzanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulinapaula
Cześć!
Od jakiegoś czasu mój mąż zaczął zwracać uwagę na masę mojego ciała, może rzeczywiście po ciąży trochę przytyłam... Ale do sedna, jakie polecacie mi wspomagacze? Jak narazie mam na liście African Mango Slim, to jakaś nowość na rynku ale mówią że to bardzo dobre i szybko efekty widać, stosowaliście? Polecacie?
Karolcia24
Witaj w klubie. Niestety, od kilku dobrych miesięcy nie mogę zejść z wagi po ciąży (poród w styczniu).
Początkowo dałam sobie spokój (byłam przejęta macierzyństwem), ale teraz... czas najwyższy wziąć się za siebie.

Nieco mnie zainspirowałaś i powiem Ci, że ten African Mango wygląda ciekawie:
https://zdrowitek.pl/african-mango-opinie/

Może któraś z mam już go stosowała? Ewentualnie, może macie jakieś inne sugestie?

P.S.: Dietę również zamierzam stosować, ale suplement traktuję jako swojego rodzaju motywację do działania. Ćwiczenia odpadają ze względu na brak czasu (ewentualnie jakiś trening w domu, gdy mały śpi).

Pozdrawiam
Arletta24
Ja w sumie uważam, że zdecydowanie nie warto korzystać z jakichś wspomagaczy. O wiele lepszym pomysłem jest dieta i ćwiczenia. Do ćwiczeń może ewentualnie jakieś spalacze tłuszczu.
śrubka
No to dietetyk i więcej ruchu! No i nie przejmować się icon_wink.gif
rowan_berry
Niektóre suplementy są ok, ale nie liczcie na to, ze cała robotę odwalą za Was icon_wink.gif Ja na przykład wspomagam się herbatką., powoli coś się zaczyna dziać, ale trzymam też dietę i cwiczę.
śrubka
Odchudzanie to niełatwy temat, trzeba to robić z głową, żeby sobie dodatkowo nie zaszkodzić. Jeżeli zastanawiasz się, jak schudnąć, zobacz więcej w tym artykule. Jest kilka podstawowych kwestii, o których każdy z nas powinien wiedzieć. To przede wszystkim proces, który trwa, nie da się uzyskać efektów natychmiastowych i trwałych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.