To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziwnów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Czy sÄ… jakieÅ› mamy z Dziwnowa?
musia
Z samego Dziwnowa icon_question.gif Hmmm ... cóż, mieszkam w Kamieniu Pomorskim, ale pracuję w Dziwnowie, więc bedąc tu codziennie poniekąd jestem też z Dziwnowa. icon_wink.gif
Pozdr. musia
KM
Musia, w sierpniu wypoczywam w Dziwnowie w ośrodku Admirał. Wiesz coś o nim? Okolicy? Ulotkę reklamową przeglądałam ale skoro znasz to może mi coś napiszesz. Gdzie warto pójść? Co zobaczyć? Oprócz morza oczywiście icon_wink.gif Jakieś rady poproszę icon_biggrin.gif
Byłam kiedyś w Dziwnowie, lecz było to dawno dawno temu.....

Pozdrawiam KM
musia
Przepraszam, że długo nie odpowiadam icon_wink.gif , ale w pracy czasu brak, w domu modem i sezon się rozpoczął ... czyli wypady na wybrzeże, spotkania ze znajomymi icon_cool.gif . Napiszę Ci w najbliższych dniach PW i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania.
Pozdrawiam
musia
KM
Dzięki musia. icon_smile.gif
anonimowy
CYTAT(musia)
Z samego  Dziwnowa  :?:  Hmmm ... cóż, poniekÄ…d jestem z Dziwnowa.  :wink:  
Pozdr. musia
Junona
Ja jestem z Dziwnowa icon_smile.gif Dobrze wiedzieć, że nie jestem tu sama icon_wink.gif
szantrapa
No nie jesteś choć z Dziwnowa to już nie jestem od 16 lat, czyli połowe życia icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.