To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergia u maluszka - jaka pościel?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewka40
Od pewnego czasu mój maluch ma non stop zatkany nosek i od czasu do czasu dopada go uciążliwy kaszel. Jest to najprawdopodobniej alergia na roztocze kurzu domowego, przynajmniej tak stwierdził alergolog. Nie mam pojęcia co zrobić z tym fantem... Jest bardzo dużo postów odnośnie alergii oraz sporo firm, które posiadają w asortymencie pościel antyalergiczną. Jednak nie mam pojęcia na jaką się zdecydować oraz co robić, żeby objawy ustały. Może ktoś z Was ma podobny problem i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem? Będę bardzo wdzięczna.
DiBi
Znam temat. Sama walczę z alergią na roztocza. Kurz niestety jest wszechobecny... A zachowanie sterylnych warunków w mieszkaniu jest wręcz niemożliwe. Dlatego wprowadziłam u siebie cotygodniowe sprzątanie. Odnośnie pościeli to trzeba zwrócić uwagę na składnik aktywny. Nie wszystkie działają. Najlepiej postawić na allerban. U mnie dał radę. Jeżeli maluch ma alergię warto także rozważyć zmianę proszku do prania, na taki antyalergiczny.
Ewka40
Ok, rozumiem. Ale czy mogłabyś doradzić mi, od którego producenta warto zamówić produkty antyalergiczne? Doczytałam się dzisiaj w internecie, że wiele firm proponuje produkty, które tak naprawdę wcale nie działają. Wychodzi na to, że chcą jedynie dorobić się na takich ludziach jak my... Czasem w opisie asortymentu jest napisane, że zawiera allerban, a w rzeczywistości wcale go tam nie ma... Prosiłabym o pomoc w tym temacie. Nie chcę kupować czegoś w ciemno.
DiBi
Od zawsze zamawiam od jednego producenta i nie narzekam. Produkty są bardzo dobrej jakości, a ceny nie są wygórowane. Ostatnio zaopatrzyłam się w https://www.alsos.pl/hollofil-allerban-kold...rgiczna-160x200 , która posiada aktywny allerban. Objawy mojej alergii dzięki tej kołdrze zostały skutecznie zahamowane. Ponadto produkt jest w 100% oryginalny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.