To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tata na rodzicielskim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

romantic_man
Drodzy współbracia ojcowie! Jak Wam idą przygotowania do tacierzyństwa?Ja na razie zapuściłem 5kg brzucha i oskrobałem łóżeczko z lakieru. Piszcie co u Was.
mumminka
wszyscy tatusiowie zarobieni, a szkoda, bo chciałam popodglądać, jak faceci się szykują;-)pozdrawiam
romantic_man
też czasem nie możecie spać?bo z jednej strony jest euforia, o będzie syn! będę z nim grał w mtg i oglądał mecze, a z drugiej taki rollercoster, czy podołam?czy umiem być tatą?
romantic_man
Sam tu sobie piszę, pewnie nikt nie czyta, ale jak piszę to łatwiej się potem zorganizować. Pokój już gotowy, wysprzątany. Żona jeszcze przekłada w komodzie co trochę, ale już poprasowałem wszystkie ubranka i pieluchy, nawet wiem które to tetrowe, a któe flanelowe. Dzisiaj przyjedzie kurier z wózkiem i wsio, siedzenie na bombie i czekanie na godzinę zero.
mumminka
ja podczytuję, trzymam kciuki za Was, mam nadzieję, że masz zapas batoników w torbie do szpitala. Powodzenia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.