To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyjazd na narty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martasokol
Cześć narciarze. Szukam dobrego biura podróży oferującego noclegi w okolicach Val di Fiemme na najbliższy sezon zimowy. Ktoś, coś? Jeszcze nigdy nie wyjeżdżałem na narty poza Polskę, a że wiele osób poleca mi właśnie tamte okolice, to chcę w tym sezonie spróbować pojeździć po tych włoskich stokach. Interesowałaby mnie oferta FreeSki.
muppet
Możesz poszukaj przez arinbnb. Mi się dzięki temu serwisowi udało świetne noclegi ostatnio znaleźć.
Pamelka
Zajrzyj tutaj: narty-wlochy.pl mają sporą bazę noclegową i organizują wyjazdy na narty do Włoch, więc pewnie znajdziesz ten region icon_wink.gif
nataliakoziol
W Trydencie są dobre warunki zimą do narciarstwa. Rok temu znalazłem oferę w Val di Fiemme przez biuro Gryf (tutaj masz ich włoską ofertę właśnie -gryftravel.pl/narty/wlochy). Bardzo wygodny apartament, było ciepło wewnątrz, nie mieliśmy jakiegoś problemu z ogrzewaniem a wiem, że czasami te ośrodki to potrafią próbować jakiegoś oszczędzania na cieple...
kasiulia
Planując wycieczkę z biurem podróży warto zobaczyć miejsce do jakiego chcemy pojechać w serwisie https://spotcameras.com/pl/. Znajdziesz tam także wiele innych ciekawych, wakacyjnych kierunków dla narciarzy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.