To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Razem czy osobno. Czy wasze maluszki śpią z wami?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

barbara.g
Czy wspólne spanie z dzieckiem jest ok?
miska.kwit
Jeśli masz ochotę i miejsce to chyba jak najbardziej, nie będziesz musiała wstawać do karmienia, bo będzie pod bokiem icon_smile.gif
mumminka
Póki je w nocy, to śpi z nami. Bardzo to lubimy. Niedługo dstanie swój pokój i swoej łóżeczko.
dorka.9
Położne ze szkoły prenalen twierdzą, że wspólne spanie z dzieckiem nie jest dla każdego, ale ma swoje plusy. W przypadku gdy karmimy piersią nie trzeba wstawać do pociechy, wystarczy tylko przystawić malca do piersi. Maluch czuje także naszą bliskość i jest spokojniejszy. Jednak osoby, które mają niespokojny sen, są przemęczone, przyjmują leki zaburzające sen nie powinny spać z dzieckiem.
majka_k
Mój maluszek ma 3 miesiące i w swoim łóżeczku spał 2 noce, a raczej był odkładany do łóżeczka icon_smile.gif. Po ciężkich nocach, gdy musiałam wstawać co godzinę dziecko zostało przeniesione do łoża małżeńskiego. Teraz maluch zdecydowanie spokojniej przesypia noce.
madziamama12
Osobiście powiem, że nie spałam z dzieckiem i dla jego bezpieczeństwa spało w łóżeczku icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.