To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zdrowie a praca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

macienka
Każdy chciałby mieć dostęp do najlepszych lekarzy, ale pytanie czy macie możliwość leczyć się prywatnie? Czy wasz pracodawca nie zakupił pakietów medycznych u was?
Jessicaa
Świetną inwestycją w firmie są podobno świadczenia medyczne prywatne. Zgodzicie się z tym? Jeżeli tak to zastanawiam się nad ofertą pakietów medycznych dla pracowników w Katowicach . Warto korzystać z tego?
ksentona
Ja raz na rok robię profilaktyczne badania. W przychodni Nasz Lekarz w Toruniu do której chodzę lekarz tak własnie mi poradził. Gdy tylko wyjdzie ewentualnie coś z badań to mamy tam mnóstwo specjalistów do których można się udać. To bardzo wygodne.
Jessicaa
Teraz leczenie prywatne jest na wagę złota. Wszędzie są ogromne kolejki.
JaninskaAnna
Na twoim miejscu jak masz problem ze zdrowiem bym zrezygnowała z pracy
farah557
Mój pracodawca bardzo dba o pracowników. Co roku daje nam dofinanoswanie do weekendowego pobytu w SPA. Ja w tym roku wybrałam http://www.hilo-spa.pl/ i to był dobry wybór icon_smile.gif
Kurczyk12
Teraz wśród prywatnych tez są kolejki, bo o wiele więcej osób korzysta z ich usług. Ale na plus mobilność i możliwość konsultacji telefonicznej, czego brakuje w wielu placówkach "na fundusz".
JaninskaAnna
Zdrowie najważniejsze nie chciałabym pracować w dużym mieście bo jest dużo smogu, i ciągły stres. Obecnie mieszkam w sporym mieście i też muszę szukać pracy. Jest to bardzo męczące ale co poradzisz, jak masz całą rodzinę i znajomych.
Baasia
Jeśli mamy pracę siedzącą, a chcemy zadbać o zdrowie naszego kręgosłupa to warto zaopatrzyć się w dysk rehabilitacyjny. Siedzenie na nim wymusza prawidłową postawę, co pozwoli na zmniejszenie bólu kręgosłupa.
Artur4421
Tabletki Redusugar mają za zadanie obniżenie poziomu cukru we krwi, zmniejszenie wchłaniania glukozy oraz zmniejszenie ilości tłuszczu we krwi. Polecam Wam dobry artykuł w tym temacie, w którym macie wszelkie informacje.
muppet
Ja niestety nie mam pakietu medycznego w pracy i żałuję. Przydałby się
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.