To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DRGANIE POWIEKI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Alrys
Może któraś z Was to miała tz strasznie drga mi powieka prawa i mam skurcze łydek w nocy icon_cry.gif idę jutro do lekarza ale co to może być? icon_wink.gif
malinowa i Malina
Brak magnezu. Myslę, że łykanie preparatu magnezowego załatwi sprawę, ale do lekarza i tak warto iść.
Alrys
Dzięki wzięłam już 2 tabletki dzisiaj z b6 a do lekarza i tak pójdę najwyżej mnie wyśmieje icon_redface.gif
i.
Odstaw kawę jeśli pijesz i łykaj magnez, potas oraz wit. z grupy B.
Anuk
Nie poprzestawaj jednak na tych 2 tabletkach. Przyjmuj jeszcze przez jakiś czas. Doraźnie dobrze robi zwykła czarna (prawdziwa) czekolada.


Trzymaj siÄ™.
i.
i jedz banany icon_smile.gif
CYTAT
3 banany zaspokajają dzienne zapotrzebowanie na sole mineralne, mają: potas, sód, magnez, wapń, mangan, dużo żelaza, fosfor, siarkę, chlor.
Maciejka
Możesz sobie zazywac ASPARGIN, który zawiera i magnez i potas. Zresztą pocztaj sobie o tym leku
https://www.farmapol.pl/html/aspargin-pl.htm
Poza tym trzeba jeść wspomniane banany, ziemniaki i pić dużo soku pomidorowego.
Alrys
Hej dostałam ASPARGIN i BEMAG wink.gif Już mi trochę lepiej Dzięki serdeczne
moko.
Mruganie powiem czy innych części ciała moze też być oznaką stresu sa to objawy tzw. tików nerwowych. Mi bardzo często drga powieka i wiem, ze to objaw dosć nerwowego trybu życia.
Monika 78
podłączę się pod pytanie
ale magnezu łykam sporo, 6 magne B6 dziennie, kawa jedna mała, tryb życia niezbyt nerwowy, bo ciąża raczej na leżąco i z przykazaniem spokoju
próbowałam aspargin i takie spore tablety o smaku bananowym ale drganie powraca
z lekarzem widzę się w srodę, może doradzicie coś wcześniej?
#Margola
właśnie u mnie była to oznaka stresu i wypijania nadmiernej ilości kawy która wypłukiwała mi magnez z organizmu....
pcola
U mnie to objaw stresu i przemęczenia.
Monika 78
hmm, dzięki ale u mnie to raczej nie to
chaton
To sie podlacze, bo mam mega schize. Zaczelo sie od drgaia powieki, mysle: stres, kupilam sobie magnez i biore od 3 dni. Nie tylko nie jest lepiej, ale w nocy zaczely mi cierpnac stopy i dlonie. A potem zaczely mi drgac miesnie na calym ciele. Oczywiscie jak na zlosc moj lekarz dzis nie przyjmuje i musze isc do jakiegos nieznanego... jak ja tego nie lubie!
Co to moze byc, cholerka jasne?
Mikunia
Ja polecam aspargin, miałam drganie powiek, albo nerwów w innych częściach ciała, skurcze w nogach, aż doszło do tego, że pewnego razu zrobiło mi się słabo, puls miałam 150, ciśnienie 180/100, mąż zawiózł mnie do szpitala. Okazało się ,że to z powodu niedoborów potasu i chyba magnezu, niedobory elektrolitów. U mnie powodem był lek moczopędny ,który brałam, bo miałam kamice nerkową.
Niedobory powoduje też: stres, alkohol, kawa, ciężka praca.

Pzdr.

Julia2006
Kup sobie Magnes, zdecydowanie masz jego barki. Ja tak mam już kilka lat, jak łyka Mg to jest oki, jak przestaję wszystko wraca. Wydaje mi się, że ogólnie mam problemy z przyswajaniem Mg, dlatego tak duzo go potrzebuję;
chaton
Dziewczyny, uwaga z ta drgajaca powieka. To moze byc banalny brak magnezu, jak i powazniejsza sprawa.
Ja sie zbadalam i okazuje sie, ze mam duza roznice cisnienia miedzy dwoma oczami i mam podjzenie jaskry. Musze zbadac pole widzenia u okulisty, zeby sprawdzuc, czy nie trace wzroku. Jesli tak, to leki (krople) do konca zycia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.