To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dodakowa praca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rowan_berry
Słuchajcie, wakacje idą, pomyślałam sobie, ze warto by było zarobić trochę do domowego budżetu. Nie chce wypełniać żadnych ankiet czy klikać w reklamy. Chciałabym robić coś co lubię. No i najbliżej moich zainteresowań byłoby zostanie konsultantką, np. Mary Kay. Bardzo lubię ich kosmetyki i wydaje mi się, że na rynku nie ma jeszcze tak wiele konsultantek jak konsultantek innych firm. Też macie takie wrażenie? Macie w swoim otoczeniu konsultantki Mary Kay? Są zadowolone z takiej pracy?
Sophie92
Praca konsultantki to byl dobra moze te 15 lat temu, teraz to jest straszny pic na wodÄ™.
rowan_berry
Dlaczego? Znam sporo kosnultantek różnych firm i radzą sobie, mimo konkurencji. Ja pomyślałam o MK, bo jestem do nich przekonana i uważam, że łatwiej mi będzie polecać produkt przetestowany na sobie, taki który sama lubię i do którego chętnie wracam. icon_smile.gif
fl00d
Ja korzystałem z czegoś takiego jakiś czas temu. Jak najbardziej polecam takie rozwiązanie.
rowan_berry
No tak, to nie ma być zajęcie na pełen etat, które da mi kilka tysięcy wypłaty. Chcę sobie zarobić coś dodatkowo, co nie będzie ode mnie wymagało zbyt wiele czasu. A nawet ten czas poświęcony na pracę chciałabym, żeby był bardziej przyjemnym spotkaniem z koleżankami na kawie, stąd pomysł o tych kosmetykach Mary Kay, na dzień dobry już bym kilka klientek miała. Póki co umówiłam się z jedną konsultantką, opowie mi jak to wygląda, jeśli się zdecyduję mogę z nią od razu podpisać umowę.
kylie89
a to nie jest jakieÅ› bliskie piramidy finansowej?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.