To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy nastepne dziecko?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

barbara.g
Różnica wieku pomiędzy dziećmi - jaka jest według Was najlepsza?
majka_k
Każda jest dobra np. w moim domu rodzinnym była różnica od roku po 6 lat i relacje pomiędzy rodzeństwem super. Rodzice wychowywali nas w szacunku i miłości, nie było faworyzowania i zakłamania. Mam nadzieję, że razem z mężem stworzymy taki sam dom, pełen miłości i ciepła.
Dorotta.a
Myślę, że 4 lata są super icon_smile.gif
dorka.9
Według położnych ze szkoły z prenalen z biologicznego punktu widzenia organizm powinien dojść do siebie przed kolejną ciążą - szczególnie w przypadku gdy poprzedni poród zakończył się CC. Poza tym warto jest wykonać badania i sprawdzić czy organizm jest już gotowy na ciążę.
barbara.g
Czyli każda różnica jest dobra, pod warunkiem, że dzieci są wychowywane w miłości i szacunku, a mama( czyli ja) jest w dobrym stanie fizycznym i psychicznym i jest gotowa na następnego członka rodziny icon_wink.gif
miska.kwit
W moim domu rodzinnym różnica wynosiła 2,5 roku. I muszę powiedzieć że miło i przyjemnie wspominam czas dzieciństwa, natomiast rodzice a szczególnie mama miała "trochę" pracy, ale nie żałuje żadnej minuty. Natomiast ja chciałabym aby różnica między naszymi dzieciaczkami wynosiła 3 lata, ponieważ stwierdziliśmy z mężem, że w przeciągu 10 lat chcemy mieć odchowane towarzystwo. Jesteśmy dopiero na początku drogi i wszystko przed nami icon_smile.gif
close.to.you
myślę, ze 4-5 lat jest całkiem ok icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.