To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co na bolący kręgosłup

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chibiusa
Dziewczyny co wam pomaga? Miałam kilka waznych projektów do skonczenia i przez kilka di praktycznie non stop przy biurku, dzisiaj boli mnie okrutnie kręgosłup, brałam tabletki ale po paru godzinach ból wraca icon_sad.gif
IlonaSs
a próbowałaś artroser na stawy?
chibiusa
kupiłam sobie ten dip hot, jestem pozytywnie zaskoczona działaniem, ból szybko ustapil i nawet długo mialam spokój a po paru dniach w ogóle przeszło i jak na razie nie boli
kchmiel93
Ja stosuję zarówno ciepłe jak i zimne okłady. Lekarze są zgodni co do tego, że jedno i drugie przynosi ulgę na ból. Przy chłodny okładzie można użyć kostek lodu ewentualnie zimnej wody. Jeżeli chodzi o ciepły okład to najlepiej jakiś materiał zamoczyć w gorącej wodzie i odcisnąć. Aby wzmocnić efekt okład możemy zawinąć w folię spożywczą, w ten sposób zatrzyma temperaturę na dłużej. Przyłożenie ich w miejscu bólu powinno zadziałać łagodząco.
close.to.you
ja robie sobie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa. jest na prawde wiele takich ćwiczeń w internecie i powiem ci że odkąd do tego się przyłożyłam to też jest lepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.