To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cienie pod oczami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marion
.macie dziewczyny jakieś rady jak się pozbyć kosmetykowo albo pielęgnacyjnie cieni pod oczami?? dodam, ze u mnie wchodzą one w kolor fioletu
Ramonnka
a nawilżasz oczy?? nakładasz jakieś kremy pod oczy?
rowan_berry
Taki fajny naturalny kremik: https://www.doz.pl/apteka/p133730-Botame_Ol..._pod_oczy_15_ml Nawilża i zmniejsza cienie pod oczami, ja go bardzo lubię icon_smile.gif
pszczolkamaja
Mysle, ze cienie pod oczami to czesto kwestia genetyki i ciezko sie ich calkowicie pozbyc... Ale mi na przyklad pomaga nakladanie treściwego kremu. Teraz mam krem maske exclusive snake i polecam. Dzieki niemu skora wyglada na wypoczeta, jest mieciutka i jakos te cienie nie rzucaja sie tak w oczy icon_smile.gif
dorotadorotka7
Też się z tym zmagam. Próbowałam już chyba wszystkiego, a cienie pozostały... Ale nie tracę nadziei, na rynku musi być jakiś kosmetyk, który upora się z naszym problemem icon_wink.gif Po prostu jeszcze na niego nie wpadłyśmy.
Egomedspa
Podkrążone oczy najczęściej pojawiają się w efekcie zmęczenia, niedoboru snu lub nadmiernej ilości stresu. Zwykle objawy ustępują, kiedy organizm się zregeneruje. Często jednak ten stan przedłuża się, wówczas przyczyny cieni pod oczami mogą być inne.

W tej sytuacji warto skonsultować się z lekarzem aby wykluczyć problemy zdrowotne.
MINUT
Często jest tak że brakuje żelaza i wtedy pojawiają się cienie
niuniak
mi w walce z cieniami pod oczami pomógł krem z eveline z serii royal snail. Ten ich krem rozświetlający pod oczy i na powieki działa cuda :) super nawilża i wygładza okolice oczu, a przy tym nie obciąża skóry. Do tego jszcze tak rozświetla więc po cieniach nie ma ani śladu ;)
nenufarka
Przede wszystkim nawilżać skórę. To jest najważniejsze.
ewelka89
vichy idealia krem pod oczy ładnie rozjaśnia cienie pod oczami i rozświetla okolice wokół oczu <3
Rachel
Po długim okresie poszukiwania idelnego kremu na okolice pod oczami, na szczęście mogę podzielić się z wami tym kosmetykiem - Kuracja Młodości Bielendy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy. Jestem niewiele przed 30stką a krem jest dla mnie hitem. Skład ze śluzem ślimaka, działanie, konsystencja, wchłanianie, po prostu kremik idealny.
alka25
Ja stosujÄ™ krem pod oczy Ziaja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.