To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lulka_Mich
Witam wszystkie piekne mamy!!! Mam pytanie natury urodowej, bo niestety, ale widac po mnie tą 3 z przodu zwłaszcza jak urodziłam córkę.. Przez niewyspanie, zaniedbanie, zmęczenie zrobiły mi się zmarszczki, których właśnie chcę się dość szybko pozbyć. Przeszukałam troche opinii w w sum,ie dużo osób poleca krem mialenia ale jakoś mnie ich komentarze nie przekują. Czy znajdę tutaj osoby, które miały styczność z tym cudem? Prosiłabym o informacje czy krem działa, czy jest faktycznie naturalny, bo jestem strasznie drażliwa na jakiegoś alkohole a sama też nie potrafię rozszyfrować składu kosmetyku. Od razu dodam, ze za każdą wieść z góry dziękuję icon_smile.gif

Ramonnka
w sumie pierwszy raz słysze o tym kremie, ale poczytam.. obecnie mam inny i mi odpowiada, ale zawsze warto sprawdzać nowości icon_biggrin.gif
pszczolkamaja
A co to za marka? osobiscie nie przepadam za testowaniem nowinek na twarzy ;P raczej ufam sprawdzonym polskim markom typu Eveline. ostatnio maz dal mi taki specjalny krem przeciwzmarszczkowy laser therapy i uzywam go tak czesto, jak tylko moge. najbardzej czuje jego dzialanie w okolicach oczu, gdzie skora sie troche wygladzila i na policzkach, bo w koncu pozbylam sie suchych skórek.
Mięta
Jest to jedynie krem. Oczywiście warto jest używac takich kosmetyków, ale nie ma co się nastawiać również na ich super działanie, bo kosmetyki takie raczej nie będą miały jakiegoś zaskakującego działania. Mogą nawilżać oraz odżywiać skórę ale nic poza tym... Niestety icon_wink.gif

Sama polecałabym jeszcze zastanawić sie nad jakimś dobrym zabiegiem na ciało czy na twarz. Naprawde czasami dobrze jest wybrac się do salonu kosmetycznego tak aby dobrali nam tam odpowiednie zabiegi. Bo nie dość,ze w taki sposób mozna poprawić nasz wyglad to jeszcze poprawia nam to humor.
bufcia
wiele kremow przetestowalam i przeciwzmarszczokwych i na zmarszczki i niestety efekty malo zadowalajace.. zdecydowalam sie wiec na zabieg w klinice medycyny estetycznej i udalam sie do dr. Żukowskiej z Łodzi icon_smile.gif teraz powiedziec moge ze jestem zadowolona z efektu jaki udalo mi sie uzyskac icon_biggrin.gif
gekon
Ja ostatnio trafiłem na taki krem http://www.zdroweszpitale.pl/vitaldermax/ bo chcę kupić kobiecie na urodziny. Czy ktoś słyszał o vitaldermax i może powiedzieć czy to dobry krem?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.