To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

5 tydzień, a brak zarodka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pauola92
Witajcie dziewczyny, jestem w ciąży. Ostatnio (13.06) trafiam do szpitala na ginekologie bo plamiłam. Na usg lekarz zobaczył pęcherzyk Ciążowy i żółtkowy ale nie zobaczył zarodka. Usg miałam powtarzane jeszcze dwa razy ( co drugi dzien) i na każdym wyszło tak samo. Dodatkowo lekarz obliczył że według miesiączki to powinien być początek 7 tyg ale według usg to dopiero 5 tydz. Beta hcg rośnie ale według lekarzy za mało (13.06 -13000, a 15.06 - 22000).
Dziewczyny pomóżcie mi, bo nie wiem co myśleć i wszystko już widzę w czarnych barwach. Nadmienię, że przestałam już plamic, a objawy ciąży mam normalne.
rowan_berry
Termin z om nie musi się pokrywać z tym z usg. Ja mam długie cykle i wiem, ze u mnie te 2 tygodnie róznicy były normalne.
Natomiast jeśli beta nie przyrasta prawidłowo to może być to puste jajo płodowe. Nie chcę być tą złą, ale na Twoim miejscu poczekałabym pewnie jeszcze trochę dla pewności, ale nie robiąc sobie zbyt wielkich nadziei.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.