To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Leczenie tlenem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nataliakoziol
Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
Mannama
ja pamiętam, że koleżanki córka chodziła na coś podobnego ale to ze względu na astmę.
mirrabellka
Kiiiiiedyś dawno miałam takie zabiegi. Faktycznie u mnie też było to przy okazji astmy. Miałam nakładaną maskę na twarz i miałam po prostu oddychać. Tak niestety się stało, że to własnie lekarze doprowadzili mnie do choroby.
elacara
Sprawdź tlenoterapię w komorze hiperbarycznej. Akurat w Skawinie jest ośrodek, który się w temacie mocno specjalizuje, oxyTerapia przy Korabnickiej 7A. Jak chodzi o migreny, czy problemy neurologiczne w szerokim spektrum to na pewno pomoże.
Mała_Stokrotka
Pytanie też, jakie są zalecenia do tlenoterapii, bo ich jest sporo. Np. tlen można podawać w przypadku nowotworu płuc, chorób układu oddechowego jak astma. Tlenoterapia może być doraźna, jak i stała. Np. na oterapia.pl można kupić koncentratory tlenu do Domowego Leczenia Tlenem właśnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.