To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Okulary przeciwsłoneczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

barbara.g
Na ostatniej wizycie lekarz stwierdził, że powinnam zaopatrzyć dziecko w okulary przeciwsłoneczne. Dziecko ma 2,5 roku i nosi czapkę z daszkiem. Jak myślicie potrzebna jest dodatkowa ochrona oczu?
dorka.9
Na stronie szkoÅ‚y prenalen znalazÅ‚am, że wzrok dzieci ksztaÅ‚tuje siÄ™ do okoÅ‚o 12-15 roku życia – im mÅ‚odsze dziecko tym jego oczy sÄ… delikatniejsze i bardziej wrażliwe na szkodliwe promieniowanie UV, czyli lepiej je chronić aniżeli później leczyć.
miska.kwit
Ja noszę okulary przeciwsłoneczne praktycznie przez cały rok i nie wyobrażam sobie aby moje dziecko ich nie używało. Wiem jedno, że przy kupnie takich okularów trzeba zwracać uwagę na atesty, warto kupić dobry produkt, który będzie chronić wzrok naszego dziecka.
majka_k
My nie nosimy żadnych okularów. Kapelusz lub czapka wystarcza. Na wizytach kontrolnych lekarz nic nie wspominał aby dziecko używało okularki. Myślę, że jest to następna fanaberia firm optycznych. Chcą zwiększyć swoje zyski, więc sięgają po najmłodszych.
Sylwia24
Kapelusz to konieczność w ciepłe i gorące dni. My okulary nosimy, ale wyłącznie od firm, które mają atesty na produkty dla dzieci. Polecam Tootiny - dopasowane wiekiem i rozmiarem. Można dokupić opaskę przytrzymującą, żeby dziecko nie zgubiło lub upuściło okularków.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.