To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bok lewy, prawy czy na plecach ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidziam
Brzuszek coraz większy i odpada opcja spania na brzuchu. Na którym boku lepiej spać?
miska.kwit
Ja zasypiam na lewym, ale w nocy oczywiście wielokrotnie przewracam się. Nie śpię na plecach bo jest mi nie wygodnie.
mirrabellka
Ja się "naleśnikuję", czyli owijam kołdrą icon_smile.gif zasypiam na ogół na lewym boczku, później śpię z tego co słyszałam na plecach.
nenufarka
Na brzuchu icon_smile.gif Tak najszybciej odpadam z sił i zasypiam icon_smile.gif
barbara.g
Położne ze szkoły rodzenia prenalen twierdzą, że najważniejsza jest pozycja w której kobieta zasypia, więc nie powinna się ona martwić, jeśli budzi się leżąc na plecach.W Polsce zaleca się spanie na lewym boku, tak aby zmniejszyć nacisk na naczynia krwionośne.
dorka.9
Do 3 mc spałam na brzuchu, ale gdy brzuszek zaczął powiększać się musiałam zmienić na bok. W czasie nocy zmieniam wielokrotnie położenie i mówiąc szczerze śpię na każdej powierzchni ciała. Ostatnio zafundowałam sobie poduszkę rogal, układam na niej nogę i brzuszek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.