To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wzdęcia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chibiusa
Kto ma podobny problem że częso łapią was wzdęcia? Co stosujecie? coś poza ziołami typu koperek mięta?
MINUT
Jedź więcej błonnika.. Poza tym wyeliminuj to co sprawia, że masz zaparcia. To jest bardzo ważne. Poza tym pij dużo wody icon_smile.gif
lillou
te domowe sposoby nie są złe, chociaż ich skuteczność bywa różna, na mnie mięta i koper już zbytni nie działają, jak siedzę dużo i jem przy biurku to niestety bywa kiepsko brzuch boli, robi się napięty i czuję ię niepryjemnie, szybko na moje dolegliwosci działa ulgasim, robija pęcherzyki powietrza i czuję sie od razu lżej
milenka20
ja miewalam dosc czesto bole podbrzusza i wzdecia, dosc niepokojace to dla mnie bylo, przebadalam sie i okazalo sie ze to wszystko przez torbiel jajnika, nawet nie wiedzialam, ze takie moga byc objawy... a jednak... tu poczytacie wiecej na ten temat https://tantumrosa.pl/torbiel-jajnika-rodza...czyny-leczenie/
rowan_berry
U mnie to zdecydowanie wina diety, bo na co dzień nie mam problemów, ale wystarczy, że np. skuszę się na białe pieczywo, albo zjem jakieś obfity posiłek, większy niż zwykle, to wzdęcia mam jak w banku. Na szczęście ulgasim mi szybko na nie pomaga. Dopóki jem normalnie to jest ok, ale np. zimą mam coraz częściej ochotę na smażone, a to źle wróży icon_wink.gif
ewelka89
na wzdęcia najlepiej sprawdza mi się lefax w kroplach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.