To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kremy na zmarszczki - co sÄ…dzicie o Buatic?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MINUT
Hallo? jest tutaj ktoś kto jest w stanie mi pomóc? Szukam kogoś kto jest w stanie podpowiedzieć i opowiedzieć mi o Buatic. Mam kilka pytań przed planowanym zakupem. Wiadomo jednak lepiej się dopytać czy faktycznie działa niż brać w ciemno jakikolwiek kosmetyk. Niedawno własnie szukałam czegoś na forum i wątku ze zmarszczkami i pojawiła się ta nazwa a akurat szukam naturalnego kremu na bruzdy. Będę wdzięczna każdej osobie która miała ten krem i jest w stanie mi odpowiedzieć na kilka pytań. Czekam!
nenufarka
pisz co chcesz wiedzieć. może będę w stanie ci pomóc.
MINUT
1. po jakim czasie widać zmiany
2. czy uczula albo podrażnia
3. gdzie można się w niego zaopatrzyć jeżeli faktycznie jest ok
4. czy jest on bezpieczny
kashotto
Odp 1: Wszystko chyba jest zależne icon_smile.gif To zależy jakie masz zmarszczki i ogólnie stan skóry. Ja przy stosowaniu go 2 razy dziennie widziałam że się zmarszczki spłycają po około 2 tygodniach, więc to jest dość szybko. Fajnie też nawilża skórę.
Odp 2: To zależy od tego co Ciebie uczula. Najlepiej zawsze sobie zrobić próbę na ręce, ale w w samym kosmetyku nie ma alergenów, pegów, parabenów, sztucznych konserwantów itp. Wszystko naturalne, więc łagodni a nie podrażnia ;p
Odp 3: Internetowo icon_smile.gif
Odp 4: Co znaczy "czy jest on bezpieczny"? TrochÄ™ nie rozumiem pytania.
MINUT
Co do 3 to on całkowicie jest dostępny tylko internetowo? Nie ma go nawet w żadnych aptekach?
Do do 4 to już nie pamiętam co miałam na myśli hahahaha. To w takim razie to pytanie skieruje w to co jest w środku kremu icon_biggrin.gif Czytałam że jest on jest naturalny i nie testowany na zwierzętach.. To sie zgadza?
kashotto
Odp 3: Wiem, ze raz go dostałam w aptece w Gdańsku, ale poza tym chyba tylko jest w internecie. Sprawdz sobie strony kosmetyku (oficjalna strona), allegro albo apteki internetowe.
Odp 4: Naturalny i nietestowany na zwierzętach? Zgadza się.Z tego co wiem, nie ma żadnych pegów, parabenów, sztucznych i chemicznych konserwantów i zapachów. Nawet sama pompka daje to, że krem jest bardziej higieniczny. Tylko pamiętaj, że jako naturalny krem nie ma jakiegoś długiego terminu (rok - naklejka jest na spodzie butelki) icon_smile.gif
nenufarka
A to nie wiedziałam w sumie że można gdzieś go dostać tak od ręki. Zawsze tylko z allegro albo z oficjalnej strony zamawiałam go.
Osaka
moze orientujecie sie czy ten krem to mozna znalezc jakos w probkach? patrze chyba na strone internetowa tego kremu i nie widze o tym zadnego info.
nenufarka
Z tego co się orientuję to takiej opcji nie ma. można zawsze przy znamieniu (tel.) sie zapytać czy może mają jakieś próbki, ale no nie wiem. Kiedyś czytałam o tym że ktoś chciał zamówić próbkę i nie było takiej możliwości. Z drugiej strony czy jedna próbka kremu by ci pokazała jakieś większe efekty? Hmmm
MINUT
Zamówiłam także czekam aż dojdzie. Myślę że powinno jutro dojść także będzie testowanie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.