To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciucholandy w Łodzi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mięta
Dziewczyny polecicie mi tutaj jakieś dobre sprawdzone ciucholandy w Łodzi?

Gdzie warto kupować?
Kotelka
Polecam na Wschodniej - tam jest najwięcej lumpeksów, a szczególnie bliżej Narutowicza: sklep 36.6 oraz "Skandynawska odzież"(drugi na Jaracza). Ponieważ to jest sieć, to może są też w Wawie, ale nie mam pojęcia gdzie. Niezły jest sklep na Narutowicza między Kilińskiego a Wschodnią(chyba norweska odzież, ale nie pamiętam). Tam są dostawy w środy i wtedy można trafić prawdziwe cudeńka, ale za cenę 45/kg. Jest jeszcze kiermasz odzieży na Piotrkowskiej naprzeciwko Hortexu, jest tam dość drogo, ale największy wybór i najlepsze ciuchy, zwłaszcza dla dzieci. Trzeba sobie zarezerwować min. 2 h i najlepiej bez dziecka. Najbardziej opłaca się kupować ubranka dla najmłodszych dzieci, bo trafiają się super firmowe i prawie nowe.

Ogolnie zauwazyłam, ze jest to niezły sposób na biznes, szczególnie, ze ubrania hurtowo można kupić w naprawdę niewysokiej cenie. https://www.del-mar.com.pl/ Jak tutaj
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.