To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moze ktos wie gdzie to znalezc?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sdw
Dziewczyny, moze wy bedziecie pamietac... Szukam tkiej zabawki, mocno reklamowanej jakis rok, moze wiecej, temu. Chyba Tiny Love (a moze Little Tikes icon_confused.gif albo jeszcze innej firmy?). W kazdym razie to był taki stojak jakby z organkami. Wyło toto, piszczało, migało. Edukacyjne było i rosło razem z dzieckiem. Znczy mogło lezec icon_rolleyes.gif , stac i co tam jeszcze. "Mała symfonia" sie nazywało czy jakos tak?

A, pamietam jeszcze, ze nogi były niebieskie, kosola biała i na niej te wszystkie kolorowe bajery.

Wiecie o co mi chodzi?

Wiecie gdzie toto mozna w necie znalezc?

Albo chociaz jaiej to firmy i jak sie nazywa?

Plisss... Potrzebne mi na gwałt wink.gif
lyszka
Pewnie chodzi ci o coś takiego,pierwsze tańsze, drugie droższe

https://www.tanimarket.pl/_produkt.php?cPat...roducts_id=2173
https://www.tanimarket.pl/produkt.php?products_id=1524

Lyszka
sdw
O to to... WÅ‚asnie tego szukam.

Dzieki icon_biggrin.gif
zilka
Wiolontela nie wiem czy ty chcesz dokładnie to ale my w podobnym stylu mieliśmy taki stolik chicco
https://www.maluchy.com.pl/x_C_Dz__P_12010044.html
- Aktywny Stolik, czwarta zabawka od góry

i sprawdził się rewelacyjnie. Do tej pory Florcia się tym bawi. Ten blat się zdejmuje więc dziecku które jeszcze nie wstaje kładzie się to po prostu na podłodze a potem jak zaczyna wstawać to już hit.
Kupiłam to po wizycie w chiccolandi, jak Florka spędziła przy tym stoliku cały pobyt icon_lol.gif i były to jedne z lepiej wydanych pieniędzy icon_lol.gif
sdw
Ej, az sobie ochoty narobiłam na takie cuda. Niestety, to nie dla nas zabawka a szkoda icon_cry.gif

A czy pasuje dac takie cos w prezencie na chrzciny?
skanna
Moim zdaniem pasuje. Majka dostała np. zestaw klocków interaktywnych Fisher Price'a - i jej i nam bardzo się podoba.
Ale z drugiej strony - kto wie, jakie poglÄ…dy majÄ… rodzice dziecka?
sdw
Rodzice maja jeden pogląd - duzo i drogo icon_confused.gif A mni enie stac ani na duzo ani na drogo. Dziadkowie i chrzestni maja kupic medalik, krzesło do karmienia, Biblie i jakies ubranka. I tak se pomyslałam, ze moze jakas zabawke?

Najpewniej zdecyduje sie na te za 139zł . Ciekawa jestem tylko czy to rownie dobre jest to drozsze?
zilka
CYTAT(wiolontela chili Jagna)
A czy pasuje dac takie cos w prezencie na chrzciny?


moim zdnaiem alsolutnie, trudno zeby dziecko dostalo 5 biblii
zwlaszcza jesli nie jestescie rodzicami chrzestnymi
cydorka
Zilka my tez mamy taki stolik - rewelacja Janek dostal na 1 urodziny, bawi sie do tej pory, ma tez do tego klocki, ktore po odwroceniu stolika na ta zielona czesc daja sie do stol8ika przyczepic
i tez uwazam ze 100 razy lepsza taka zabawka niz 5 biblia i medalik ze 3 przynajmniej
W koncu dla dziecka te chrzciny i z tego bedzie zadowolone
cydorka
kamami
To powiedzcie mi, bo ja nie obyta z taką uroczystością, czy popełniłam duży nietakt kupując na chrzest obrazek z aniołkiem? Wydawało mi się, że to ma być pamiątka.
kamami
AsiaJ
Wiolontela!

Nasz Ewunia ma gwiazdeczki Fischera Price i po prostu szaleje na ich punkcie...ma je od grudnia(dostała od nas pod choinkę) i cały czas jest mocno podniecona gdy do nich podchodzi icon_biggrin.gif
Są różne ustawienia dźwięków i tak jak pisałaś ułożenia dostosowane do wieku dzieciaczka.
Super sprawa!!! Jak masz okazjÄ™ to kupuj bez zastanowienia icon_wink.gif

Pozdrawiamy serdecznie.

Asia i Ewunia(02.0.2003) icon_razz.gif
AsiaJ
Wiolontela!

Nasz Ewunia ma gwiazdeczki Fischera Price i po prostu szaleje na ich punkcie...ma je od grudnia(dostała od nas pod choinkę) i cały czas jest mocno podniecona gdy do nich podchodzi icon_biggrin.gif
Są różne ustawienia dźwięków i tak jak pisałaś ułożenia dostosowane do wieku dzieciaczka.
Super sprawa!!! Jak masz okazjÄ™ to kupuj bez zastanowienia icon_wink.gif

Pozdrawiamy serdecznie.

Asia i Ewunia(02.0.2003) icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.