To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezenty na święta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mięta
Czy kupujecie już w tym roku prezenty na świeta?

Co dajecie dzieciom?
Mała_Stokrotka
Ja w tym roku mam straszny problem z pomysłem na prezenty dla dzieciaków. Mają po 8 lat i na zabawki są za dorośli jak twierdzą. A jak pytam co by chcieli, czy mają jakieś marzenia, to nie wiedzą sami. Na stronie KLUG są dostępne zegarki z GPS ala smartwatche w różnych kolorach. I zastanawiam się, czy to nie będzie dobry pomysł. A taki zegarek ma też lokalizator GPS, więc będę mogłą widzieć gdzie są. Czy ktoś może ma takie zegarki? Czy to się sprawdza?
śrubka
Wyzwaniem może być też znalezienie prezentu dla dziecka, wiek, płeć i zainteresowania mogą być przecież różne. Tutaj jest kilka propozycji prezentów dla dziewczynek w wieku 7 lat, ale wiadomo, że możliwości jest znacznie więcej.
farah557
Ja to nawet nie na prezent, a dla bezpieczeństwa polecam kupić lokalizator i przyczepić np. do plecaka. Taki mały breloczek https://notione.com/sklep/lokalizator-dziecka a może dać naprawdę dużo bezpieczeństwa...
JaninskaAnna
Ja powoli się zastanawiam nad tymi świętami, nie dość że koronawirus to jeszcze powiększająca się rodzinka. W tym roku nie zamierzam wydawać dużo i objecuje sobie ,że zaoszczędze skoro dzieci mają już tysiace zabawek i prezentów , zawsze kupowałam w jednym miejscu aby nie łazić po sklepach https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Swieta ale zastanawiam się czy będzie jakakolwiek możliwość w tym roku robienia zakupów skoro szykują zamknięcie
Ceda
Najlepsze jest coś co ta osoba chce i potrzebuje. ja lubię świeczki i cieszyłabym się z sojowej ale nie każdy lubi. lubię kule do kąpieli ale nie każdy lubi kompiele. lubię ćwiczyć więc legginsy czy stanik z ulubionej firmy byłyby spoko ale nie każdy lubi....

A i polecam kupować prezenty wcześniej z wyprzedzeniem w trakcie roku. Dzięki temu kupicie coś co danej osobie się spodoba, prezent będzie bardziej przemyślany icon_smile.gif

Zerknijcie sobie na stronę Coupondojo. Jest tam sporo dobrych kuponów rabatowych, na przyklad do sklepu Cropp.
Simpson
Mój walentynkowy prezent dla mojego chłopaka może i był dość zwyczajny, ale on go pokochał. Zamówiłem tutaj (https://printsalon.pl/bokserki.html) oryginalne bokserki z indywidualnym nadrukiem. Ta opcja z pewnością nie jest najbardziej nieprzewidywalna, ale praktyczna, wygodna i ciekawa. Jestem pewien, że wielu osobom spodoba się ta opcja ze względu na jej przystępność, prostotę i praktyczność.
Kotelka
Oczywiście, że praktyczne. Nie lubię dostawać *****ół, więc od mamy w tym roku wjeżdża dwustronna czapka z wełny merynosa polecana na tej grupie, a od chłopa Hugo Boss the scent. Ja swoim bliskim wiem co kupować, bo słucham ich podczas rozmowy i wyłapuje czego im brakuje/może brakować, na co żal im pieniędzy, a chcieliby sobie sprawić taki prezent. Mamie kupiłam piankę z rituals (kosztuje 39zł, mamie szkoda pieniędzy na takie rzeczy, a testowała w sklepie i się zachwyciła), dwie miniaturki pianki, skarpetki, bo mówiła, że rok temu dostała ode mnie takie wygodne i że się sprawdzają, a inne uciskają, więc dorzuciłam jej kolejne do prezentu, pralinki, które uwielbia, perfumetkę z ulubionym perfumem (moja mama bardzo rzadko używa perfum, bo jej szkoda i szkoda, żeby cały flakon stracił od stania na trwałości, a taka perfumetka jest w raz do torebki i mała pojemność, więc można łatwo zużyć), voucher zniżkowy do Vision Express i kartę podarunkową, żeby nie chcieli sobie kupić jak najniższym kosztem, ściereczki chroniące przed zaparowaniem mamie, a tacie płyn chroniący przed mocnym parowaniem soczewek okularowych - szczególnie teraz jak jest zimno + maseczki to jest dramat z okularami. Tacie też voucher, zniżka, słodycze, bo lubi, a kupuje zawsze najtańsze, bo szkoda pieniędzy, także kupiłam trochę lepsze pralinki). Chłopakowi mikser, upewniłam się, że chce i czy taki jaki znalazłam jest spoko itd
No i z chłopakiem kupujemy sobie do domu jeden wspólny prezent, mianowicie oczyszczacz powietrza - jeszcze nie zdecydowaliśmy się na konkretny model ale pewnie będzie to Samsung z Leroy Merlin icon_wink.gif

Przyda się bo mieszkamy w dość brudnej dzielnicy.
Ceda
Mnie zawsze cieszą dobre jakości mydła... Takie do mycia rąk, ale naturalne i pachnące. Dobrej jakości kawa czy herbata. Jakieś spożywcze ciekawe rzeczy: super dżemy, czy właśnie jak ktoś wspomniał wyżej oliwa... Albo voucher na dwa dni kateringu dietetycznego, bo można sobie zrobić wakacje od gotowania. Ładna i dobrej jakości świeca zapachowa.

Jesli macie nieco większe fundusze na prezent, polecam wziąc pod uwagę karnet na zabieg:
https://slowage.pl/oferta/laseroterapia/depilacja-laserowa

Sama w tym roku wykupiłam sobie na walentynki karnet na depilację laserową ale może być to też dobry prezent na swieta.
Lolek1
świetny prezent
https://fazymazy.com/pl/p/Opaska-niemowleca...rudny-roz/13801
opaska niemowlęca z kokardką
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.