To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Waga +

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidziam
Pierwsza poÅ‚owa ciąży za mnÄ… i pierwsze dodatkowe kilogramy również icon_wink.gif . Ile powinno siÄ™ przytyć w ciąży ? OczywiÅ›cie nie mówiÄ™ tutaj o „chorobliwym” tyciu icon_wink.gif. JeÅ›li bÄ™dÄ™ tak tyć jak do tej pory, to dobijÄ™ chyba do 20 kg +
miska.kwit
Można przytyć dużo, w pierwszej ciąży przytyłam 17 kg, dziecko urodziło się 4650 g. Karmiłam przez 15 miesięcy i dodatkowe kilogramy gdzieś zgubiłam. Teraz będą w 6 miesiącu przytyłam już 10 kg. Według położnej moja waga jest ok.
barbara.g
To jest sprawa indywidualna, ale na stronie szkoły rodzenia prenalen znajdziesz tabelę z BMI i na jej podstawie można obliczyć ile powinno się przytyć w czasie ciąży. Oczywiście odnosi się to do pojedynczej ciąży.
dorka.9
Przez pierwsze 3 miesiące ciąży waga moja spadała icon_sad.gif . Zaczęłam tyć dopiero w 5 miesiącu i przybyło mnie 2 kg.Jeśli masz problemy z nadmiernym tyciem to rozmowa z położną lub lekarzem prowadzącym powinna rozwiać Twoje wątpliwości.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.