To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Praca jako Wirtualna Asystentka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mała_Stokrotka
Czy któraś z Was pracuje jako Wirtualna Asystentka może? Całkiem przez przypadek trafiłam na taką pracę i zastanawiam się, czy warto się uczyć w tym kierunku. Z tego co wiem to ta forma pracu daje możliwość wykonywania jej w domu, czy to prawda?
Mozi
WA to tak jak by sekretarka firmy, ale online, która pracuje zdalnie. Obecnie praca ta jest bardzo popularna wśród kobiet, bo daje możliwość łączenia jej z macierzyństwem. Jeśli chodzi o dochody to są uzależnione od Twojego zaangażowania. W tym temacie od wielu lat działa Pola Sobczyk, ma nawet kurs dla WA a obecnie dla WA, które chcą mieć własna Agencje WA, czyli jak widać praca jest rozwojowa. Na polasobczyk.pl znajdziesz masę informacji na ten temat.
MałaMatylda
Ostatnio trafiłam na kurs wirtualnej asystentki i się zaczęłam na tym zastanawiać czy warto. W sumie to spoko opcja, bo mnie właśnie zależy na znalezieniu pracy zdalnej. Tylko nie wiem czy bym się do pracy asystentki nadawała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.