To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ginekolog Kraków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

elacara
Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o faktycznie profesjonalne podejście. Dzięki i pozdrawiam.
miki789
U mnie leczeniem problemów z ciągłymi infekcjami zajęła się Pani Monika z https://www.knapik-rybka.org.pl/ i w końcu zaproponowała takie leczenie, które daje efekt na nieco dłużej. Póki co jakoś to leczenie wypada naprawdę ok i nie ma powrotów choroby więc mam nadzieje, że tak się utrzyma.
ksentona
Zawsze dobrze jest iść do lekarza z polecenia, ja tak zrobiłam, zapytałam koleżanki do kogo chodzą. chciałam isc po antykoncepcję i zależało mi na tym aby lekarz trochę sie przyłożył i dobrał mi odpowiednią. Udało się jak przepisał mi belarę, z tego co pamiętam za drugim razem chyba. To od razu te pigułkki bardzo mi przypasowały. Nie mam po nich bólów głowy ani nie dokucza mi pms.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.