To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depresja w ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

barbara.g
Znalazłam artykuł na stronach szkoły rodzenia prenalen odnośnie depresji. "Depresja to schorzenie może pojawić się na każdym etapie naszego życia. Objawia się nie tylko smutkiem i przygnębieniem, ale także problemami z koncentracją, niską samooceną, kłopotami ze snem czy nawet myślami samobójczymi. W ciąży depresja dotyka około 10% przyszłych mam i czasem warto sprawdzić czy zmiany nastrojów, płaczliwość, brak chęci do życia to tylko wpływ hormonów".
dorka.9
Niestety depresja przychodzi znienacka, niby wczoraj byłam nastawiona pozytywnie a dzisiaj wszystko mnie denerwuje. Jeśli zauważymy pierwszy oznaki powinniśmy skontaktować się z lekarzem. Obowiązkowo.
śrubka
To nie depresja tylko nerwica jak już i chyba mylisz pojęcia. Depresja nie przychodzi znienacka, depresja to stan przewlekły, trwający długo i przychodzący podstępem krok po kroku. Może dożyję czasów, gdy ludzie wreszcie przestaną mylić chorobę, jaką jest depresja ze stanami nerwicowymi, albo co gorsza, ze zwykłym dołkiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.