To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

e-recepta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chibiusa
Realizujecie już e-recepty? Moja mama przerażona co i jak. Nie wiecie czy trzeba mieć to konto e-pacjenta żeby móc taką receptę zrealzować?
vikis
Cześć, nie ma się czego bać... nie trzeba mieć konta e-pacjenta, żeby taką receptę zrealizować, ale warto je sobie założyć, bo masz wtedy różne korzyści (historia wizyt, leków i ich dawkowania w jednym miejscu, kolejne recepty możesz otrzymywać bez konieczności wizyty u lekarza itp.). Polecam apteki sieci DOZ, mają tam doskonale przeszkolony personel w tym temacie i naprawdę nie miałam jeszcze żadnych problemów z realizacją e-recept u nich.
Blare
To fakt, że konta nie trzeba mieć, ale jest to przydane icon_smile.gif W DOZie e-recepty realizuję już od zeszłego roku.
Blare
Wiecie co, ja tak naprawdę dopiero teraz ogromnie doceniam jak przydatna jest ta e-recepta. Wystarczy telefoniczna konsultacja z lekarzem, receptę dostaję na telefon,idę do najbliższego dozu i realizuję bardzo szybko. Wielka oszczędność czasu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.