To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maluch na działce.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamira
Mamy działkę pod lasem.Bardzo lubię tam przebywać. Cisza, spokój,niestety wieczorami komary nie dają spokoju. Jak ochronić malucha przed ukąszeniami? Macie jakieś sprawdzone sposoby? Co zastosować jak już ukąsi go komar. Preparaty które znam , można stosować u starszych dzieci.
Boję się że drugi sezon będę siedziała w mieście ( w tamtym roku byłam w ciąży i nie mogłam stosować antyukąszeniowych preparatów)
Blare
Wiesz co, jeśli chodzi o odstraszanie insektów, to w zeszłym roku używaliśmy takiej gumowej bransoletki, ale nie do końca była zadowolona. Łagodząco miałam żel z apteki, nawet się sprawdzał, ale pozostawiał uczucie lepkości. Teraz zamówiłam sobie urządzenie Bite Away, wydaje się dobrym rozwiązaniem, zobaczymy jak się sprawdzi. Ktoś z Was używa?
Tamira
Bransoletki u nas również nie zdały egzaminu. Muszę być ostrożna co do maści , ponieważ moje dziecko ma uczulenie na większość preparatów. Dlatego szukam czegoś certyfikowanego.
Blare
W takim razie Bite Away powinno się sprawdzić u Ciebie, skoro dziecko ma alergię. Tutaj nie ma tego problemu, bo urządzenie działa na zasadzie impulsu ciepła, urządzenie się nagrzewa i pod wpływem odpowiedniej temperatury świąd ustępuje.
ka_wilk
U nas najlepiej sprawdza się spray przeciwko komarom, jednak trzeba pamiętać o tym, aby aplikować go co jakiś czas.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.