To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla bratanicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kotelka
Moja bratanica ma niedÅ‚ugo 8 urodziny i chciaÅ‚abym jej kupić coÅ› niebanalnego. Dziewczynka jest bardzo uzdolniona muzycznie – ma Å›wietne ucho, a jak kiedyÅ› dorwaÅ‚a siÄ™ do starego pianina, które stoi u moich rodziców to sami nie mogliÅ›my wyjść z podziwu jak tak maÅ‚e dziecko może siÄ™ tak szybko uczyć czegoÅ› tak skomplikowanego. Mój tato pokazaÅ‚ jej jakieÅ› najprostsze kawaÅ‚ki, a ona bezbÅ‚Ä™dnie to powtarzaÅ‚a. StÄ…d mój pomysÅ‚, żeby jej kupić keyboard – myÅ›licie, że bÄ™dzie to odpowiedni prezent? Czy nie jest jeszcze na takie urzÄ…dzenia za maÅ‚a? A jeÅ›li nie to jaki model/firmÄ™ powinnam dla niej wybrać, żeby nie byÅ‚o to dla niej za skomplikowane. ProszÄ™, doradźcie coÅ›
Mięta
Świetny pomysł !
Na pewno ośmiolatka nie jest za mała na keyboard.
Jeśli moge coś doradzić...Kup nie "dziecinny", tylko taki z "normalnymi" klawiszami, standardowej wielkości i kilkoma oktawami.
Sprawdź "na ucho" brzmienie. my kupiliśmy w zeszłym roku przez internet keyboard - jakiś "no name" dla córeczki 5 lat- i ...porażka :- brzmienie okropne , niepodobne do niczego . Nigdy więcej - pójdę do sklepu i kupię "na ucho".

Druga opcja to jakieś zestawy kreatywne. Na przykląd zestaw Hey Clay. Nie wiem czy widziałaś ale takie mini zestawy Hey Clay można dostać przy okazji zakupów w sklepach Netto https://masakreatywnosci.netto.pl/ . Są dawane do każdych zakupów (powyżej 40 zł).
kroma34
Myślę, że to świetny pomysł. Jednak postaraj się kupić właśnie keyboard przeznaczony dla dorosłych, skoro dziewczynka jest tak uzdolniona. Sama wiem, jeśli chodzi o moje dziecko, że te instrumenty zabawkowe potrafią być "zdradzieckie". icon_wink.gif Większość dostępnych funkcji jest bardzo uproszczonych i bardziej właśnie dla zabawy. Może jestem tradycjonalistką, ale oprócz tego kupiłabym jej jeszcze coś małego, na przykład w postaci książki. Warto byłoby, żeby dzieci szczególnie w tych czasach odkrywały magię książek. Serdecznie polecam "Tolę na wsi" wydawnictwa Zielona Sowa. Taki drobny dodatek, a 8-latka również może ucieszyć się z możliwości przeżycia ciekawej historii. icon_smile.gif
JeckMenden
Witamy. Powinieneś dać jej miły prezent. Radzę spojrzeć na różne opcje rzeczy z nadrukami na https://printsalon.pl/catalog.html . Tutaj możesz zamówić dowolny nadruk. Będzie niedrogi i dość oryginalny. Dziecko zdecydowanie powinno polubić taki prezent. Powodzenia.
Simpson
bardzo dziękuję
muppet
A moim zdaniem najlepszym prezentem dla dziecka i rodzica będzie jakieś ubranko dla malucha <3 To zawsze cieszy oczy. Jakby ktoś miał problem z wyborem ciuszka, to warto poszukać rady na blogach o modzie zobacz tutaj. Jest tyle różnych rodzajów T-shirtów dla dzieci, bluzeczek, że chyba każdy znajdzie coś odpowiedniego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.